Jump to content

kaszalu

Modelarz
 • Content Count

  3,268
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  64

kaszalu last won the day on October 14 2019

kaszalu had the most liked content!

Community Reputation

914 Excellent

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Bydgoszcz
 • Imię
  Andrzej

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. My tu gadu , gadu o modelarstwie, a chłopaki nowe napędy do pływania wymyślają .... Pierwszy film od 3 minuty najlepiej oglądać !
 2. Działalności Janusza przy "Generale Zaruskim" ciąg dalszy ...
 3. No to zdrowia życzę i czekam cierpliwie na film z odpalenia silnika
 4. ......jest progres przy połowicznym ociepleniu matą termiczną, silnik rusza i stabilnie pracuje już przy ciśnieniu 0,5 bar. Poza tym jest poprawa, bo już trochę ten silnik Marcin DOTARŁEŚ !!!
 5. Jeden, ale myślę o zwiększeniu pojemności "kondziorków" poprzez połączenie równoległe 2 szt. ( do nieco większego silnika - zobaczymy co z tego wyjdzie !)
 6. Posiadam 2 szt. 5A - wysłałem link maila ......

 7. Walduś - zobacz pocztę na forum !! ?
 8. Pewnie - o środowisko naturalne trzeba dbać a nie zaśmiecać !!! Łączymy przyjemne z pożytecznym - puszki po opróżnieniu zawartości służą za cele reaktywne podczas strzelań i szkolenia obronnego , po czym są oddawane do recyklingu ( albo to co po nich pozostało...) Ile celów wypełnia taka puszka w trakcie cyklu swego życia ...... A zdjęcie "Zaruskiego" pod żaglami piękne - w pełni podzielam zdanie kolegi Jokera i Konrada !! Pozdrowienia dla Wszystkich, Janusz się nie odrywa i dalej produkuje o czym nie omieszkam Was informować na bieżąco !!
 9. Oczywiście że masz rację Andrzeju i na pewno taki będzie dalszy kierunek działania ! Temat objawił się zupełnie przypadkowo , spontanicznie mnie zainteresował ( z tego rodzaju napędem nie miałem wcześniej do czynienia) i trochę za mocno w tym kierunku popłynął ! Na pewno więcej nie będę już "zaśmiecał" Twojego wątku ale dzięki niemu właśnie się czegoś nowego nauczyłem !! Pozdrawiam !
 10. Obiecany film z lotów - warunki jak dla tego gabarytu modelu trudne - silny i porywisty wiatr - ale modelik daje radę ! Przy bezwietrznej pogodzie i dobrej regulacji loty będą na pewno dłuższe - kontynuuję eksperymenty !!! ? Solec2.mp4 Solec1.mp4
 11. Loty w Solcu Kujawskim mikromodelem z napędem silnikowym zasilanym z ładowanego przed lotem kondensatora ! Przeszkadzał trochę bardzo silny w porywach wiatr, ale próby wypadły pomyślnie - jest nadzieja na długie loty przy bezwietrznej pogodzie !!! ? Solec1.mp4 Solec2.mp4
 12. Na biegu to się spociłem, a potem to już ciepło było !!!! ? Janusz też się napocił przy robocie, ale pięknie pokrył nadbudówki fornirem - opłaciło się !! ?
 13. Dzisiaj mały przerywnik w modelarstwie - bieg na orientację w Solcu Kujawskim i strzelanie terenowe z wiatrówki do puszek po browcu ! ? Na koniec trochę lotów elektromikromodelem z zasilaniem kondensatorowym - filmik z lotów tu : Fajnie było !!! dodaj pliki... Kliknij, aby wybrać pliki
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.