Jump to content

kaszalu

Modelarz
 • Content Count

  3,717
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  74

kaszalu last won the day on February 28

kaszalu had the most liked content!

Community Reputation

1,138 Excellent

About kaszalu

 • Birthday 05/17/1959

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Bydgoszcz
 • Imię
  Andrzej

Recent Profile Visitors

1,322 profile views
 1. Bardzo przykra sprawa - trzymajcie się ! Mnie z żoną też covid dokopał ale nie aż tak ekstremalnie jak Waszej rodzinie.... Ślady w płucach pozostały i zadyszka też, ale powoli - mam nadzieję - wracam do sprawności . Modelarnię też odwiedziłem po 2 miesiącach przerwy bo nie było wcześniej ani możliwości, ani werwy do działania . Coś tam w domu dłubałem na kwarantannie, ale dopiero pod koniec choróbska... Teraz powoli sprawa się prostuje i wracamy do normalności na ile można oczywiście ! Pozdrowienia dla Wszystkich !
 2. Wszyscy tak mają, ale najważniejsze że prace idą do przodu !!! Kibicujemy !!
 3. Kaziu - mam nadzieję że wkrótce powrócimy do tej tradycji ! Wobec tego płyniemy dalej i CAŁA NAPRZÓD !!!!
 4. Proszę Koleżeństwa ! Zwracam Wszystkim uwagę, że na naszej stronce mamy mały jubileusz !!! Właśnie przekroczyliśmy 500 000 wejść na stronę !! No to tak trzymać dalej !!!
 5. Pięknie ! Jest klimat, jest moc !!!
 6. O MATKO .... .sterowanie jak do reaktora atomowego - Pomyśl o licencji dla ministerstwa energetyki !!!
 7. Na stronie o której pisał Cezary - holownik "Konrad" ex "Żubr" http://zegluga.szympanstudio.pl/displayimage.php?album=129&pos=1
 8. Piąteczek - w końcu można trochę podłubać w ramach relaksu po pracy ! Wykończeniówka kadłuba - ciąg dalszy ! 20210226_231048.mp4
 9. Fajnie - czekamy na wodowanie !! Fajnie będzie wyglądało wieczorem na wodzie to czerwone, "bojowe" oświetlenie sterowni !! Co do Humbroli - potwierdzam niestety, coś się z jakością ostatnio skaszaniło !! Może musieli zmienić skład chemiczny z uwagi na przepisy zdrowotne i im to na zdrowie nie wyszło... Ps. Osłony lamp nawigacyjnych zgodnie z przepisami od wewnątrz powinny być teraz czarne.... Pewnie jeszcze będziesz malował .
 10. Nasz kolega Krzysiek P. z Grudziądza dopieszcza swojego "Strażaka", WYSTARCZY POPATRZEĆ NA ZAWIASY ŚWIETLIKÓW I BULAJE - KLASA ŚWIATOWA !! Całe nadburcie wraz ze wspornikami pokładowymi lutowane jest z blachy !!
 11. Świetnie Tobie poszło z modernizacją strażaka, Andrzej się ucieszy - jak Ci tak dobrze idzie to szykuj się - znajdę jeszcze ze trzy stare kadłuby do przerobienia !!! Koniki też widzę wymienione na nowe a nie oryginalne made in USSR "gniotsa nie łamiotsa" . Teraz pójdzie do akcji jak przeciąg, nie tak jak na ostatnim pływaniu, ledwie ciągnął !! Zmianę widać na fotkach poniżej !! TRZECIA fotka OD DOŁU - wersja oryginalna z "sowietskowo sojuza" - lata 80-te 20 wieku ! Przedostatnia - takie nowe wały dostał kuter ! A po podrasowaniu modelik do rekreacji "pirsza klasa" , uśmiech kapitana bezcenny !!!
 12. Fajna łódka się zapowiada - przyjemności w pływaniu !!
 13. kaszalu

  COXownia

  Pewnie zależy jaka partia się trafi - u mnie na razie wszystkie OK ! Latają nawet na sterach w spalinowym FunCubie z Saito Fa 30 - chyba nie można generalizować !!
 14. Fajoooowo !!! A daleko do nas nie masz, szczególnie do Pieczysk nad zalew koronowski - popływamy !! No chyba że to nie to Chełmno koło Świecia i Bydgoszczy
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.