Jump to content

Piotrek9932

Modelarz
 • Content Count

  253
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Wasilków, k. Białegostoku
 • Imię
  Piotrek
 1. A jakby dokleić żeberko do skrzydła o profilu takim jaki jest w kadłubie i wtedy doszlifować żeby było płynne przejście ?
 2. A jakby dokleić żeberko do skrzydła o profilu takim jaki jest w kadłubie i wtedy doszlifować żeby było płynne przejście ?
 3. Vertigooo, ciekaw jestem co masz tak przeciwko Facebookowi. Mi ten portal na przykład bardzo ułatwia kontakt z innymi ludźmi - nie zawsze chociażby jest kasa na koncie, żeby zadzwonić i się pytać "co na jutro do szkoły". Dowiadujesz się o różnych wydarzeniach. Pozwala na promowanie siebie, tego co sami tworzymy i oglądanie tego co stworzyli inni. Nawet pfmrc jest na facebooku - dodatkowa promocja. Wydaje mi się, że problem nie tkwi w tym, że coś takiego jak facebook istnieje a raczej w tym jakie czasami głupstwa ludzie potrafią wypisywać (ale to już zależy od Twoich znajomych :idea: ). Podsumowując, uważam że facebook jest dla wszystkich, ale to od Ciebie zależy jak go wykorzystasz.
 4. Vertigooo, ciekaw jestem co masz tak przeciwko Facebookowi. Mi ten portal na przykład bardzo ułatwia kontakt z innymi ludźmi - nie zawsze chociażby jest kasa na koncie, żeby zadzwonić i się pytać "co na jutro do szkoły". Dowiadujesz się o różnych wydarzeniach. Pozwala na promowanie siebie, tego co sami tworzymy i oglądanie tego co stworzyli inni. Nawet pfmrc jest na facebooku - dodatkowa promocja. Wydaje mi się, że problem nie tkwi w tym, że coś takiego jak facebook istnieje a raczej w tym jakie czasami głupstwa ludzie potrafią wypisywać (ale to już zależy od Twoich znajomych :idea: ). Podsumowując, uważam że facebook jest dla wszystkich, ale to od Ciebie zależy jak go wykorzystasz.
 5. Jak się zdecydujesz na Guppego to pisz na pw. Zrobiłem już jeden taki model, a obecnie jestem w połowie budowy drugiego więc jakieś tam doświadczenie mam. Jak zarobisz na elektronikę to spokojnie nauczysz się nim latać. A poza tym to ma piękną sylwetkę i dobrze prezentuje się w pokoju jako ozdoba Powodzenia !
 6. Super sprawa, ale najbardziej moim zdaniem zasługuje na uwagę system sterowania.
 7. Fajnie zmontowane, ciekawe jak by w Polsce na to zareagowali
 8. Prawdopodobnie nie łapie Ci jednej fazy. Sprawdź połączenia przewodów z silnika.
 9. A może jest bardzo dobry z innych przedmiotów ? Fakt faktem wszystko można było znaleźć w google, no ale..
 10. Proszę Cię bardzo. http://speedy.sh/5S3xF/2012-01-15-23-29-16.jpg Ale przelicz sobie na wszelki wypadek bo godzina już późna, głowa inaczej pracuje :mrgreen:
 11. http://imageshack.us/photo/my-images/576/20120115231752.jpg/ Białystok pomaga sorki, że tyle czasu, ale kolacje musiałem zjeść. Mam nadzieję, że nigdzie się nie machnąłem. edit: jak chcesz w lepszej rozdzielczości to daj znać, bo imageshack mocno jakość osłabiło.
 12. Chcesz same odpowiedzi czy interesuje Cię jak robić takie rzeczy ?
 13. Jak dla mnie http://www.sat24.com/ .
 14. dlmtb, "Do uruchomienia zestawu konieczne będzie zaopatrzenie się we własnym zakresie w Nadajnik i odbiornik minimum 4 kanały Baterie Li - Pol 11,1V 1800 mAh "
 15. Butelka po 2l coca-coli z biedronki lepiej się nada na kabinkę
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.