Jump to content

WalBuc

Modelarz
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Toruń
 • Zainteresowania
  Modelarstwo
 • Imię
  Waldek

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Oj się dzieje ważna aktualizacja dla posiadaczy nadajnika Jeti DC-24. Update Version 4.24
 2. Tak sobie wszedłem i zdumienie jest nowa aktualizacja Version 4.23 Szału nie ma ale coś tam zrobili.
 3. Mariusz twój link jest do zwykłej SD a ma być micro SD. Ja używam tej SanDisk
 4. Ciekawostka na facebook. Aparatura Jeti Polskie Menu
 5. No przyznaję że poległem komendę głosową udawało mi się przypisać np. do klap, hamulców i podwozia. Ale jak zarazem uruchamiało daną funkcję to od razu ją wyłączało. Może dało by to zrobić poprzez jakiś Mix na razie nie próbowałem. Za to w telemetrii śmiga wszystko jak ta lala.
 6. Myślę że da radę sprawdzę jutro i dam znać.
 7. Z nudów nagrałem dzisiaj dwa filmiki jak działa wydawanie poleceń głosowych w Jeti DC-24. Po pierwszych obserwacjach lepiej działa przez słuchawki od telefonu mam akurat polecane Samsunga i rewelacja miej baboli przeważnie od razu poprawnie wychwytuje komendy. Normalnie: Jeti DC-24 Voice Commands (1) Przez słuchawki: Jeti DC-24 Voice Commands (2)
 8. Mikołaj nie dał rady bo sobie wymyśliłem kolor pomarańczowy poszły do USA a zając załatwił bez problemu. Pierwsze wrażenia cieszą oko. Wibracje na drążkach mocna rzecz zbyt nerwowym nie polecam włączać tej opcji potrafi nie źle wystraszyć na najmocniejszym ustawieniu. No i to co najlepsze to głosowe polecenia do wykonania danej czynności dobre nie trzeba przypisywać przełączników mówisz i masz pozostały czas lotu stan zasilania itd. Czy warto w moim przypadku nie żałuję sprzedałem DC-16 i byłem rok bez nadajnika co prawda cena jest wysoka tego nadajnika porównując z DC-16 to nie warto dla tak niewielkich zmian zmieniać. Nie dużo brakowało a ze złości że tak długo czekałem na DC-24 bym przeszedł na Futabe.
 9. Na Święta Bożego Narodzenia życzę wszystkim Nadziei - by nie opuszczała Radości - by rozweselała Miłości - by obrodziła Dobroci - by zawsze była
 10. Poczekam na pierwsze komentarze czy jest warta zachodu. Ale pewnie w tym sezonie odpuszczę sobie ją.
 11. Pojawiła się instrukcja obsługi do DC/DS-24 Esprit
 12. Wygląda na to, że ładowarki z dawniejszego Robbe będą teraz produkowane przez Multiplexa
 13. Pojawiła się aktualizacja 4.00 Esprit Jeti model
 14. Co niektórzy rozpoczynają przedsprzedaż Jeti DC-24 za 1,600 €. www.hoelleinshop.com www.lindinger.at
 15. Na prawym drążku potencjometr jest ustawiony, jako przepustnica gazu na spokojnym lataniu daje rade przy agresywniejszym trochę trzeba się na kręcić i można walnąć skuchę. A na lewym jeszcze nie przypisywałem go do niczego jest bezpański. Na razie zaczynam zabawę z tym radyjkiem i tak sobie próbuję, na co można sobie pozwolić w ustawieniach żeby nie zrobić sobie za dużego kuku. Normalnie możliwości ustawień tego radia są wręcz przerażające i potem przychodzą dziwne pomysły do głowy.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.