Jump to content

spYchu

Modelarz
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Nekla
 • Zainteresowania
  Modelarstwo, motoryzacja.
 • Imię
  Marcin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przygotowałem wzmocnienia kadłuba, nie wiem czy nie jest za rzadko na przodzie i środku, ale zawsze można poprawić i wydrukować nowe części ?
 2. Skrzydło wydrukowane, części ze zdjęcia ważą w sumie 118g, do tego dojdą 2 serwa, dźwignie, pręty oraz rurka węglowa 6mm.
 3. Wcześniejszy model był bardziej eksperymentalny, w układzie kaczki.
 4. Myślę, że przeskalowanie modelu nie będzie problemem, wcześniejszy model miał 93,9 cm rozpiętości i w pełni wyposażony ważył około 700 g bez malowania, najcięższe okazało się skrzydło, w tym modelu zamierzam to poprawić przez ustawienie różnych szerokości linii dla wypełnienia i poszycia oraz zamontować lżejszy odbiornik (3 kanałowy). Największym problemem prawdopodobnie będzie właśnie balansowanie pomiędzy wytrzymałością, a wagą. Wypełnienie skrzydła mam już zamodelowane (wycięcie na środku to miejsce na serwo), po wydrukowaniu sprawdzę ile waży i dodam zdjęcie.
 5. To jest drugi model jaki przygotowuję do druku 3D, pierwszy trochę większy ważył 0,7kg więc stąd takie założenie. Model nie będzie używany w zawodach.
 6. Witam, w ostatnim czasie zacząłem projektować model samolotu Ki-61 z myślą o wytworzeniu go na drukarce 3D. Wzorowałem się na rzutach z tej strony. Parametry: rozpiętość - 86cm długość - 62cm (nie licząc kołpaka) prognozowana masa do lotu - około 0,5 - 0,6kg. materiał - PLA Obecny stan widoczny poniżej.
 7. Świetny lot i brzmienie turbiny
 8. Akumulator znajduje się za kabiną pilota, montowany jest od spodu.
 9. Długość modelu po powiększeniu 128cm, rozpiętość na złożonych skrzydłach 87cm, a na rozłożonych 114cm. Turbina Changesun 70mm 10 łopatek, silnik Turnigy L2855 2800kv, serwa geometrii 2x sg92r, wysokość 2x sg92r, lotki emax cyfrowe 4,6g nie pamiętam dokładnie symbolu. Regulator Turnigy Plush 60A, akumulator 4s 2600mah 30C. Dla nas wszystkich to był wspaniały prezent mikołajkowy.
 10. Robercie, Twój model w wersji EDF zrobiony przez mojego ojca, wcześniej była możliwość poznania go dzięki wrzuceniu zdjęć przez kolegę - Marcina. Filmik z lotu próbnego: https://youtu.be/xByG0mk320A Oczywiście wersja bez skrzeli jest w trakcie budowy. Podziękowania za możliwość skorzystania z Twoich planów.
 11. Uwaga na autora tego ogłoszenia na OLX: http://olx.pl/oferta/aparatura-sterujaca-flysky-fs-i6-2-4-ghz-mode2-lcd-CID767-IDc1htd.html#2d80124987 Po wpłacie pieniędzy na konto zrywa kontakt. Kiedy zadzwoni się z innego telefonu można usłyszeć od niego, że ogłoszenie jest nadal aktualne. Proszę o przeniesienie, jeśli temat jest w nieodpowiednim miejscu. Edit: Ogłoszenie usunięte przez olx po zgłoszeniu oszustwa. Sprzedający mieszka w miejscowości Jastrzębie-Zdrój, ma na imię Jarek i sprzedaje aparaturę FlySky 2.4ghz 6 kanałową.
 12. kryniek niestety nie ale widziałem to, i ten słupek XD
 13. ami, jest mały problem, dopiero teraz zauważyłem że to wszystko zajmuje 1.3gb a przy moim uploadzie 25 kbs to by szło wieki. Jutro zmienie jakośc filmików bo to one zajmują większość miejsca, potem wrzucę ;P
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.