Jump to content

Prz3m0

Modelarz
 • Content Count

  101
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Pozwolicie że skorzystam z cytatu bo pasuję ;p
 2. Prz3m0

  Zasilacz

  Szkoda bo..., w starszym komputerze(brata) był zepsuty zasilacz i wymieniony na nowy, a rozwalony ja próbowałem naprawić ale nie udało mi się, nie wiem czemu, parę lutów było rozlutowanych i po zlutowaniu(bez zimnych lutów) nadal nie pomogło, tylko strzelenie takie, jak petardy "draski" ale teraz mam ten zasilacz cały rozłożony. Teraz przy pisaniu mnie oświeciło i to było chyba jakieś przebicie, że iskra z lutu przeskakiwała na obudowę i rozwalało lut, bo na obudowie od wewnątrz było przyjarane, pod samymi lutami. A co do zasilania do mojej ładowarki, tak jak mówiłem, przyjdzie acc6 to zobaczymy czy będzie działać.
 3. Po co przepłacać 115zł z tą Turnigy accucel-8, z przesyłką, stąd http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_showCart.asp?idproduct=7523&lasturl=%2Fhobbyking%2Fstore%2F404.asp%3F404%3Bhttp%3A%2F%2Fwww.hobbyking.com%3A80%2Fhobbyking%2Fstore%2F__7523__Turnigy_Accucel_8_150W_7A_Balancer_Charger.html masz za ok. 180zł
 4. Sam zbiornik? a dusza? kanaliki wewnątrz? bez rozpuszczalnika? PS a jak mam wiedzieć jaka ma być gęstość? na oko?
 5. A po zakończeniu roboty co wyprawiasz z aerografem?
 6. Jak się nie da wyczuć, robraf, aallee ty jeesteś mąąąądry :lol2: PS Hubert wypowiedz się w moim temacie o pylonie bo będzie foch
 7. :shock: Adam jak się kompletnie nie znasz to nie wprowadzaj innych w błąd złymi radami, bo też możesz za to warnem oberwać.
 8. meloow jak ty uzyskałeś takie ciemne kolory ?! Bo jak dałem 30% czerwonego pigmentu do białej farby to miałem różowy :evil: Ha! to jak ja dodam rozpuszczalnik to będę miał transparentną farbę!
 9. Prz3m0

  Zasilacz

  Chyba zastosuję patent torreta, tylko trza* czekać na ładowarkę i zobaczymy jak to jest w praktyce Jak to powyżej nie wypali to siup do zioma od kompów i może odpali coś za free(no może za piwko) A jak to wyżej nie to popróbuję tak jak mówi mkrawcz1, a dwa kondensatory z zasilacz od PC nie będą dobre? bo takie jakieś duże one. Pozdrawiam i sypnę plusami
 10. Prz3m0

  Zasilacz

  Tylko strzeliłem na pałę z tym 30A EDIT 23.08.2011 02:02 Przypomniało mi się że, nawet w tej chwili mam 10 cm od stopy zasilacz od monitora 12v 3A Tylko że trudno będzie z niego korzystać bo zawsze ktoś z rodzinki siedzi na kompie :|
 11. Prz3m0

  Moderatorzy?

  Dobry pomysł :lol2:
 12. Prz3m0

  Zasilacz

  11-17V, ale matka przyjaźni się z pewną babką której mąż jest ziomem od komputerów i ma sklep komputerowy i może jakiś załatwi mi matka z 5A i 11-17V. PS ale ile A może iść na wejście do tej ładowarki, bo w specyfikacji nic o tym nie piszą, ale skoro podpina się ją pod aku samochodowy to gdzieś max ok. 30A??
 13. Prz3m0

  Zasilacz

  k***a a się pytałem na shout boxie to mówili że będzie dobry do tej ładowarki :evil: I teraz trzeba jakiś zasilacz wykombinować, mam playstation 2 i zasilacz do niego który ma na wyjściu 8,5V i 6,5A, i zasilacz do laptopa na wyjściu 19v 3,16A, drugi zasilacz do laptopa na wyjściu 19v 1,58A, zasilacz od drukarki 18V 1,1A, czy któryś z tych zasilaczy nada się/da się przerobić na użytek do tej ładowarki?(dodam że max prądem jakim będę ładować to 1,5A.
 14. Prz3m0

  Zasilacz

  Siema, mam taki nietypowy zasilacz http://desmond.imageshack.us/Himg694/scaled.php?server=694&filename=zdjcia0001q.jpg&res=medium na zdjęciu widać info, i pomiędzy np. 230V a 50Hz widać falowany myślnik( coś jak to tylko że pojedyńcze ≈ ) i ojciec mówi że jak jest taki falowany myślnik to że to prąd zmienny, gdy podepnę ten zasilacz pod silnik od wkrętarko/wiertarki silnik emituje mocne wibracje, zdaje mi się dlatego że kręci się w obie strony jednocześnie. Nie znam się kompletnie na elektronice, i mam pytanie, czy ten zasilacz nadaje się do łądowarki turnigy accucell 6 ? czy ten zasilacz nie spali tej ładowarki? skoro ma prąd zmienny i nie da się znaleźć ani plusa ani minusa to podłączając pod ładowarkę przez kabelek z zestawu(samochodowy aku-> ładowarka) nie ma znaczenia jak podłącze? (+ do - albo + do +) Z góry dzięki.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.