Skocz do zawartości

Modele ładne / modele brzydkie


pleses

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Panowie .

Jesteście dorośli ludzie a daliście sobie pofolgować jak małe dzieci.

Nie tędy droga.

Mam nadzieję że jesteście obaj na tyle rozsądni ,że podacie sobie ręce i zapomnicie o całej nieprzyjemnej sprawie.

Przy okazji niech każdy z was wedytuje obraźliwe wypowiedzi wobec pozostałych kolegów.

No to czekamy .

Kto pierwszy pokaże dobrą wole??

Który jest odważny to zrobić pierwszy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waylander, nie takie proste :D

 

Jeśli mówi się A to i mówi się B. Tomek dał propozycje, a jak oni podejdą do tematu tak ja podejdę do wniosku.\\

 

 

Ostatnie logowanie:

 

 

Instruktor Dzisiaj 16:22

pleses Dzisiaj 20:55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy po ostatecznej rozmowie i pozwolę sobie zacytować słowa Plesesa

"Ty sugerujesz, że ja to ukradłem. Ot po prostu możesz mi zwrócić honor na forum, lub też nie."

Nigdy w swoich wypowiedziach nie powiedziałem , ba nawet nie POMYSLAŁEM o czymś podobnym.

Czas zakończyć całą niesmaczną sprawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie macie granatów ogłuszających to o 5 rano nic nie jest mnie wstanie wyrwać ze snu.

No chyba że się dopiero kładę spać.

 

Ale po 9 rano serdecznie zapraszam a najlepiej w sobotę i z modelami.

Na cały dzień to i grilla zrobimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie macie granatów ogłuszających to o 5 rano nic nie jest mnie wstanie wyrwać ze snu.

 

POdejrzewam ze żona ma złoty sposób an takie pobudki w środku nocy :D Chyba że ty .............. :oops: :oops:

 

To ty o tym Marcin nie wiedziałeś??? :D

 

A moją parkę dzieci to mi z żoną listonoszka wystrugała (bo u nas nie ma listonoszy) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze cztery razy czytałem... Kto jest lepszy?

hehe , a ja ją czytam non stop od 1982 roku, wracam do niej cały czas.

Włąsciwie to książka cały czas leży w należnym jej miejscu, czyli w ..... kibelku na odpowiedniej półeczce.

 

"... każdy potrafi sprzedać za siedem centów jajka, które kosztują siedem centów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to panie Tomku - Motylasty, jesteś zdecydowanie lepszy :lol: Tą knigę faktycznie można czytać w kółko... A co powiesz na Szwejka? Za każdym razem podaję rechot w tych samych miejscach, raz nawet specjalnie próbowałem być poważnym i nie parskać. Nic z tego... Ten Puchatek w starej, poczciwej wersji, to bawił mnie kilka dziesiątków lat temu :D , ale myślę, że jak go będę teraz czytał wnusiowi, to znowu mi się spodoba, a i może dzieki niemu już w wieku 4 lat wnusio sam nauczy się czytać, jak to się mojemu synkowi udało. Zaraz potem , w przedszkolu, wyręczał panie przedszkolanki, czytając książki na głos innym dzieciom w grupie. A teraz czyta, tam, gdzie i Motylasty, z braku czasu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.