Skocz do zawartości

nowy silnik ASP S 46 tylna regulacja...7,49ccm


marcinlota1977

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich....prosze doradzic jak mam dokładnie i krok po kroku zająć sie nowym silnikiem.....bo taki na początek zakupilem.......troszke czytałem i wiem ze nowym na sucho mam nie krecic......ze cos tam na przelaniu (tego nie rozumiem)......jedni piszą ze duze śmigło inni ze małe i bądz tu mądry....kupilem smigło 10 /6.......posiadam juz paliwko 10/19 bo tak pisalo na stronie gdzie byl silnik na sprzedaz.....prosze o zroumienie i pomoc krok po kroku......pozdrawiam......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak temat jest ten sam tylko....padlo pytanie jak dlugo i jakie smigło......bo koles pisal ze wie jak sie dociera,........padło coś tam...na przelaniu jeden zbiornik...a potem cos tam......i bądz mądtry co to oznacza wszystko......dla kogos kto nigdy tego nie robił.........dlatego zapytałem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.nastik.pl/manuals.php?osCsid=c512144d3759e7615fd672ac8421a30a

bez obrazy kolego ale wałkowanie tych samych problemów jest nudne, na forum jest tego wiele,jak nie wierzysz temu co pisze na tym forum to masz tu link, jest tam wiele mądrych instrukcji więc poczytaj sobie a potem ewentualnie pytaj o konkrety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.