Skocz do zawartości

Skanowanie do formatu PDF


JarekF

Rekomendowane odpowiedzi

W odpowiedzi na dość liczne prośby modelarzy z tego forum o udostępnienie planów mam pytanie do osób, którzy są w temacie skanowania dokumentów do formatu PDF.

Chciałbym pomóc kolegom, którzy mnie proszą o rysunki a nie za bardzo wiem jak się do tego zabrać. Zdjęcie cyfrowe nie zastąpi formatu PDF. Sam ostatnio doceniłem pliki PDF, gdy na tym forum otrzymałem namiary na Airbusa 320.

Pytanie?

Czy kserograficzny profesjonalny zakład usługowy robiący wielkoformatowe ksera zrobi taką usługę? Cz zwrócić się do firmy poligraficznej? Czy jest możliwość samemu sobie poradzić? Doradzcie proszę : Jak zeskanować plany modelarskie do pliku PDF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skanowanie do formatu PDF nie ma żadnej przewagi nad skanowaniem do formatu PNG, JPEG, itd. jeżeli wynik nie zostanie przetworzony na postać wektorową. To co zapewni dobrą jakość to właśnie ręczne lub automatyczne obrysowanie skanów w wysokiej rozdzielczości i zamiana tego na format wektorowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.