Skocz do zawartości

Szybowiec z depronu?


myszorek1212

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Poszukuję planów szybowca z depronu. Oczywiście taki szybowiec pod 2 kanałową aparaturę i żeby rzucało się z ręki lub z jakiegoś wzgórza. Jeżeli są takowe plany to poprosiłbym żeby rozpiętość skrzydeł była do 2m. Pozdrawiam!

 

P.S. Nie mogłem szukać na forum, ponieważ korzystam internetu w telefonie, a za to się płaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meloow - Starsi użytkownicy zawsze mają przewagę. Chcesz czy nie, pamięta się wiele rzeczy - czy były, pod jakim hasłem etc.

Czasem po prostu wyszukiwarka nie pokazuje najbardziej oczywistych tematów, bo ktoś je dziwnie zatytułował albo wspomniał coś mimochodem (OT) w innym temacie. Trzeba o tym pamiętać.

Z drugiej strony, za lenistwo tylko "dyscyplinka" w dawce minimum 5 na gołą skórkę szyneczki. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madrian jeden już dziś dostał odemnie ale 5 punktów (krawat) za całokształt :)

 

a drugiej strony właśnie po to jest opcja szukaj aby z niej korzystać. Oczywiście do VJ_Adams nie mam nic ;) bo być może nie czytał tego tematu, dlatego też dostał linka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.