Skocz do zawartości

Lama - Problem


ref1974

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam problem jak w temacie. Po podłączeniu zasilania wirniki zaczynają się automatycznie obracać. Dotyczy to rówżnież przypadku kiedy nadajnik jest włączony.

Heli w takim przypadku nie reaguje również na żadne polecenia nadajnika czy próby trymowania i nie przeprowadza procesu kalibracji

 

Przeprowadziłem próbę, w której odłączyłem zasilanie obu silników. Po podłączeniu zasilania do smigłowca zaczął się proces kalibracji i serwa reagowały na polecenia nadajnika.

 

Przy ponownym podłączeniu silkników, wystąpiły problemy jak opisane na początku postu i nie dają się one usunąć.

Problemy zaczęły się jak omyłkowo podłączyłem zasilanie do modelu bez włączonego nadajnika.

 

Pozdrawiam,

Remek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może rewers??

 

Bardzo prawdopodobne. Jesli rewers THR jest przestawiony, to drążek gazu jest dla nadajnika w odwrotnym położeniu - czyli gaz. W tym momencie Lama się po prostu wyłącza - jest zabezpieczenie przed ruszeniem na pełnym gazie. Gaz musi być na zero, przy włączaniu modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.