Skocz do zawartości

czy ktoś już to kupił?


bzik4

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście wyczytałem tu na forum, że jest w nim problem w mocwaniem silników i ich póżniejszą wymianą (jedyna opcja to częściowa ingerencja w kadłub) .

Sam chyba bym tego nie kupił - szybciej Easy Glider lub jak ja to zrobiłem - Blizzard : :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No to oświecę cię - co do tego sklepu :]

 

Jeżeli masz wszystkie szare gwiazdki przy produkcie:

- produkt jest niedostępny a cena jest ostatnią jeszcze przed podwyżką wartości dolara...

- jeżeli masz jedną chociażby żółtą - produkt jest na stanie i można kupić..

 

Chciałem też tam kupić tego EG PRO ale mi wytłumaczono że "cena stara a i na stanie niema" a nawet jak by był to oni po kosztach niesprzedadzą go !!

 

Z lekka mnie zdenerwowali tym zdaniem, jednak zauważyłem tam blizzarda w zajefajnej cenie "380zł" i go zamówiłem bo był dostępny

 

- w tym wypadku równiez mi powiedziano, że cena jest całkowicie inna bo to stare ceny, niebyło czasu uaktualnic na sklepie itd... a niebęda dokładac do modelu :]

Po krótkiej rozmowie jednak zostali uświadomieni że sprzedadzą mi go :] . .

 

Model ma dojść dziś rzekomo więc zobaczymy co s tego wyjdzie :mrgreen:

 

tak więc jest to poprostu hamstwo a nie tani sklep ..

 

PS.

Pan z obsługi wytłumaczył mi że to taki chwyt marketingowy, żekomo wiele sklepów tak robi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to oświecę cię - co do tego sklepu :]

No to mnie oświeciłeś, że... ściemniają.

 

Pan z obsługi wytłumaczył mi że to taki chwyt marketingowy, żekomo wiele sklepów tak robi..

Myślę, że za taki chłyt spokojnie można wydzielić fragment dyskusji dotyczący tego sklepu do nieciekawych ofert.

 

Przepraszam za wprowadzenie w błąd :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to oświecę cię - co do tego sklepu :]

No to mnie oświeciłeś, że... ściemniają.

 

Pan z obsługi wytłumaczył mi że to taki chwyt marketingowy, żekomo wiele sklepów tak robi..

Myślę, że za taki chłyt spokojnie można wydzielić fragment dyskusji dotyczący tego sklepu do nieciekawych ofert.

 

Przepraszam za wprowadzenie w błąd :( .

 

Raczej nikogo nie przepraszaj za wprowadzenie w błąd,

- ludzie z tego sklepu są niepoważni i trzeba ich tępić , ot tyle...

 

Blizzard - http://www.rc4max.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=1008&category_id=14&option=com_virtuemart&Itemid=1 385zł - niby o około 100zł taniej niż w innych sklepach..

;D paranoja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten model (Turnigy ROGUE RTF Glider 1.9M EPO) to w mojej ocenie dokładnie to samo co Elbatros BMI / Gamma.

 

Ma moim zdaniem niezbyt szczęśliwie rozwiązane przeniesienie napedu na SK i SW (długie bowdeny, SK dosc ostro zagiety) oraz specyficzne zawiasy / przekładnie do SK i lotek. Lotki rownież napędzane przez bowdeny.

 

Dodatkowo silnik typu dzwonek mocowany przed wrega z osią M3 przy śmigle 10 x 5 i właściwie brakiem możliwości wymiany silnika po sklejeniu kadłuba.

 

Przymierzam się do przeniesienia serw (SK i lotki) żeby je podłaczyć bezpośrednio tym niemniej te problemy spowodowały spowolnienie działań :(

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo silnik typu dzwonek mocowany przed wrega z osią M3 przy śmigle 10 x 5 i właściwie brakiem możliwości wymiany silnika po sklejeniu kadłuba.

co do wymiany to wystarczy mu zrobić malutką operacje plastyczną nosa i po sprawie

widoczne w 25 sekundzie filmu

 

a to czemu?? :shock:

Lotki rownież napędzane przez bowdeny

te rowki są na kable a nie na bowdeny - 5.45 minuta filmu

 

na filmie pokazane są jeszcze inne przeróbki tego modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzieki za link do ciekawego instruktażu.

 

Z tego filmiku widać, że nie są to takie same modele. Są one bardzo podobne ale np. napęd lotek jest inny. Ja planuję przenieść serwa aby uniknąć bowdenów przewidzianych w Elbatrosie.

Podobnie chcę przeniesć dźwignię steru kierunku na dolną końcówkę steru, która w oryginale nie ma zawiasu i ten zawias dodać tak jak zrobił to czeski kolega.

 

Co do napędu to chciałbym tak zmodyfikować nosek żeby wstawić silnik z mocowaniem zawręgowym.

 

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za interesujący głos w dyskusji.

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.