Skocz do zawartości

Jaki silnik do SUPER ZOOMa 4D


jajacek100

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po raz pierwszy i od razu pytam : jaki silnik założyć do Super Zooma 4d , w samolotach jestem początkujący ( latam śmigłowcami ) , przy tym w miarę tani ( nauka latania ) .Mam odbiornik 6 kanałowy i regler 25A ze śmigłowca , po za tym dysponuję pakietami 3S 1800 , 3S 900 i 2S 900 które też bym chciał tu wykorzystać . Czy będzie możliwość wykorzystania tych gratów ?

Jakie śmigło założyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Silnik: Emax 2822 - 40zł

Śmigła: Pakiet 3S 900 lub 1800 - APC 9 x 4,5 lub GWS 9x5 ; pakiet 2S 900 - APC SF 10 x 4,7

 

Koszt tych śmigieł GWS'a to od 3 do 5 zł , a APC ok. 10 zł, jednak APC są dużo lepsze - wg. mnie

 

Regiel ze śmigłowca ok. tylko że będziesz musiał go przeprogramować z trybu heli na samoloty ( soft start heli )

 

Odbiornik oczywiście też będzie pasował, tylko zawsze przed lotem sprawdzaj zasięg

( jeśli to odbiornik E-Sky )

 

Czyli do kupienia w wersji ekonomicznej:

Emax 2822 - ok. 40 zł

Do pakietu 3S - np. 2x śmigło APC 9x4,5 + kilka śmigieł GWS 9x5 ( żeby zaoszczędzić )

Do pakietu 2S- np. 2x 10x4,7 APC SF

Propsaver na oś 3mm. - 6 zł

Goldy do silnika. - do 10 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.