Skocz do zawartości

Kto spuścił psa? :)


jacek LP

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba zamontować w modelu

1 × działko GAU-8/A Avenger kalibru 30 mm + zasobnik ECM ALQ-131 - żeby nikt nie latał i nie zakłócał w naszej okolicy + GBU-10, GBU-12, GBU-16, GBU-24 - do wyboru +

kilka pocisków rakietowych choćby AIM-9 Sidewinder i wystarczy.

 

Jeszcze tylko zaminowac burakami pole z powietrza w promieniu koła o śrenicy 1,5 km od nas i mamy spokój . Latamy oczywiście FLV - siedzimy w jaskini i patrzymy w monitor.

 

Fajne ESA by było :) Tylko trochę duze koszty....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ak-47 można kupić używane za 10$, a w dobrym stanie za 15$.

Tylko że pociski trochę kosztują

( np. Pocisk do M-16 kosztuje od - 75$ do 200 $ - no ale one shoot one kill .... )

 

i tak najlepsza jest wyrzutnia rakiet domowej roboty.

_home_made_rocket_7.jpg

 

http://hackedgadgets.com/2006/07/16/home-made-rocket-launcher/

 

Nic tylko robić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jary - jak leci w twoją stronę bokser to trzeba się przygotować na zderzenia i zabójcze liźnięcia po mordce. :mrgreen: Jeszcze nie słyszałem żeby bokser kogoś dziabną. To straszne przylepy, kanapowce i psy o stabilnej psychice. Bawić się czy gonić - tak.

Niestety jako pies obronny sprawdzają się tylko jako bezwględny lizak. :wink:

Tak przy okazji, mam już drugiego boksia i nie ma kochańszych psów. Może jakiś Golden by się tak przyłasił jak boksio, ale marne szanse.

:P

Boksie natomiast lubią się bawić w ganianie, więc tym 400m biegiem zrobiłeś mu niezłą frajdę. :mrgreen: A ząbki na wierzchu to normalne przy ich fizjonomii :wink:

 

Też mam boksera ;) Przemiłe psy, łagodne i posłuszne.

Jeśli ktoś do mnie przyjdzie to pies najpierw podbiega a potem koło nóg skacze i się cieszy :lol:

Najgorzej jest jak wyczuje alkohol... Przez płot to szczeka i warczy jak idzie jakiś pijak zygzakiem.

:)

http://img19.imageshack.us/img19/7766/dsc01434mao.jpg

No i nie ma łagodniejszych psów dla dzieci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.