Skocz do zawartości

Instrukcja do MX-16s w wersji polskiej


ojdas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Próbowałem dziś odkopać wątek dotyczący instrukcji obsługi MX-16s, niestety dużo się o tym pisało i nawet pojawiła się... ale po kontakcie z osobą, która ją miała okazuje się, że jej już nie ma :(

Może ktoś z Was ma i może mi takową udostępnić/sprzedać.

 

pzdr.

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na zbyciu (za free) instrukcję w postaci pliku luźnych kserokopii- każda strona na oddzielnej kartce. Taką instrukcję dostałem ze sklepu (przemilczę którego) po wielokrotnym przypominaniu się. Dotyczy ona wersji z niemieckim menu- ale to nie przeszkadza zbytnio w posługiwaniu się nią.

Dodatkowo jako bonus taka sama instrukcja na płytce w PDFie.

 

Jeżeli reflektujesz na taki zestaw to wrzuć swoje namiary do wysyłki na PW. Jeśli szybko odpowiesz to jutro mógłbym Ci to wysłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam,

Od niedawna jestem posiadaczem aparatury MX-16S. Jak dla mnie jest to gigantyczy przeskok z Futaby. Jeżeli jest ktoś na tyle uprzejmy, że może udostępnić instrukcję w języku polskim to byłbym bardzo wdzięczny.

 

Pozdrawiam wszystkich posiadaczy MX16S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.