Skocz do zawartości

Oderwana blaszka w pakiecie.


EnzO_CK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chcąc przelutować styki przy moim pakiecie uszkodziłem go :(

 

Pakiet był już kiedyś rozbierany więc blaszka już była naruszona, a podczas lutowania oderwała się całkiem ( ale nie rozbierałem pakietu ). Chcąc to jeszcze jakoś naprawić zeskrobałem troszke warsztwy ochronnej i odnalazłem jeszcze kawałek blaszki lecz nie mogłem tego polutować. Próbowałem już chyba wszystkiego. Udało mi się polutować na czas ładowania kabel od banasera. Jadnak czerwonego kabla nie magę za nic w świecie polutować.

 

Zdjęcie poglądowe.

skanuj0004ogb.jpg

 

Błagam o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinieneś odpuścić tą operacje, brak dobrego połączenia więcej złego niż dobrego. Należy pogodzić się z utratą celi. Szkoda modelu w razie braku połączenia....

 

No coż... pakiety się uszkadzają dość często. Głównie kabelki od balansera, ale lutując je też mi się raz odlutował główny. Z drugiej strony sprzedawane są ogniwa do samodzielnego montażu więc jednak ludzie jakoś to lutują. Czasami trzeba też przelutować inne złącze bo albo pakiet nie ma złącza lub ma niepasujące. Jak by tak chcieć polegać tylko na fabrycznym lutowaniu to wiele rzeczy nie dałoby się zrobić. Może trzeba potrenować umiejętność lutowania nie na pakiecie a potem porządnie zlutować i dokładnie to sprawdzić zamiast wyrzucać sprawny pakiet. A z rozbiciem modelu zawsze trzeba się liczyć bo jest wiele czynników, które mogą zawieść. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.