Skocz do zawartości

tower pro mag 8-20a


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

dzis podłaczyłem pakiet ,regulator, odbiornik i silnik razem.Gdy dałem gaz silnik nie wykonywał żadnego ruchu. regulator piszczał.po chwili zaczął sie robić gorący , więc odłaczyłem go szybko

. Wczesniej chodził dobrze.jak myślicie co mogło sie stać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A czemu ja swój regulator Tower Pro Mag8 30A po zimowej przerwie muisiałem ponownie programować? Teoretycznie nie powinienem ale jak widać ten typ tak ma. A może zmianiłeś rodzaj pakietu? Zaprogramuj regulator jeszcze raz i sprawdź co się będzie działo. Jak efekt będzie taki sam, podepnij go do innego odbiornika. Jeżeli nic się nie zmieni radzę wymienić regulator, a jeżeli na innym odbiorniku będzie chodził OK, proponuję wymienić odbiornik. Sprawdź jeszcze wszystkie miejsca połączeń i lutów, czy przypadkiem gdzieś coś nie zwiera lub nie łączy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zmień rewers na kanale 3 i sprawdź jeszcze raz.

Jeżeli regulator na innym kanale chodzi bez problemu a serwa na kanale 3 też chodzą bez problemu i po przestawieniu rewersu na kanale 3 nic się nie zmieni, to :roll: musisz iść do kościoła wyspowiadać się i dać na ofiarę.

Tak przy okazji przeczytaj regulamin forum. Gdzie Awatar? No tak, nie masz aktualnego zdjęcia (srata-ta-ta). Wieku też nie możesz podać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sytuacja jest niesamowita conajmniej.. Jeszcze zanim regulator trafił do kolegi u mnie działał, latał nawet dwa-trzy dni wcześniej. U Dzialeczki regulator w domu działał, nagle przestał :crazy: Zaprogramowałem go na 3s, wyłączyłem hamulec. Nie wiem co się mogło stać. W sumie nigdy go nie przeciążyłem, latał z silnikami ciągnącymi mniej niż 10A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Paweł dla mnie sprawa jest prosta. Dzialeczka nie bardzo się orientuje co gdzie i jak. Na innym kanale regulator pracuje OK, na kanale "gazu" serwa też pracują OK, czyli można wykluczyć uszkodzenie regulatora (skoro na innym kanale działa) i można wykluczyć uszkodzenie kanału w odbiorniku (skoro serwo chodzi na nim bez problemu). Przypuszczalnie mógł być ustawiony rewers na kanale gazu, ale skoro nie... To pozostał już tylko cud.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.