Jump to content

tower pro mag 8-20a


Guest Anonymous

Recommended Posts

Guest Anonymous

dzis podłaczyłem pakiet ,regulator, odbiornik i silnik razem.Gdy dałem gaz silnik nie wykonywał żadnego ruchu. regulator piszczał.po chwili zaczął sie robić gorący , więc odłaczyłem go szybko

. Wczesniej chodził dobrze.jak myślicie co mogło sie stać??

Link to comment
Share on other sites

Witam

A zaprogramowałeś ten regulator? Rodzaj pakietu, ilość cel, hamulec. Jak nie to czemu się dziwisz? Gdzieś na tym forum był ten temat już przerabiany jak programować regulatory Tower Pro serii Mag8. Proponuję skorzystać z funkcji SZUKAJ.

Link to comment
Share on other sites

Witam

A czemu ja swój regulator Tower Pro Mag8 30A po zimowej przerwie muisiałem ponownie programować? Teoretycznie nie powinienem ale jak widać ten typ tak ma. A może zmianiłeś rodzaj pakietu? Zaprogramuj regulator jeszcze raz i sprawdź co się będzie działo. Jak efekt będzie taki sam, podepnij go do innego odbiornika. Jeżeli nic się nie zmieni radzę wymienić regulator, a jeżeli na innym odbiorniku będzie chodził OK, proponuję wymienić odbiornik. Sprawdź jeszcze wszystkie miejsca połączeń i lutów, czy przypadkiem gdzieś coś nie zwiera lub nie łączy.

Link to comment
Share on other sites

Guest Anonymous

ok

sprawdzałem na innych kanałach no i chodzi regulator bez progrmowania.

a na kanale 3(gaz) nie chce chodzić.

Link to comment
Share on other sites

Witam

Zmień rewers na kanale 3 i sprawdź jeszcze raz.

Jeżeli regulator na innym kanale chodzi bez problemu a serwa na kanale 3 też chodzą bez problemu i po przestawieniu rewersu na kanale 3 nic się nie zmieni, to :roll: musisz iść do kościoła wyspowiadać się i dać na ofiarę.

Tak przy okazji przeczytaj regulamin forum. Gdzie Awatar? No tak, nie masz aktualnego zdjęcia (srata-ta-ta). Wieku też nie możesz podać?

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie sytuacja jest niesamowita conajmniej.. Jeszcze zanim regulator trafił do kolegi u mnie działał, latał nawet dwa-trzy dni wcześniej. U Dzialeczki regulator w domu działał, nagle przestał :crazy: Zaprogramowałem go na 3s, wyłączyłem hamulec. Nie wiem co się mogło stać. W sumie nigdy go nie przeciążyłem, latał z silnikami ciągnącymi mniej niż 10A.

Link to comment
Share on other sites

Witam

Paweł dla mnie sprawa jest prosta. Dzialeczka nie bardzo się orientuje co gdzie i jak. Na innym kanale regulator pracuje OK, na kanale "gazu" serwa też pracują OK, czyli można wykluczyć uszkodzenie regulatora (skoro na innym kanale działa) i można wykluczyć uszkodzenie kanału w odbiorniku (skoro serwo chodzi na nim bez problemu). Przypuszczalnie mógł być ustawiony rewers na kanale gazu, ale skoro nie... To pozostał już tylko cud.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.