Skocz do zawartości

ClarView i nadajnik walkera 6 kanałów problem


aftur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po długiej walce poddałem się kupiłem kabel do mojego nadajnika Walkera, model HM-22E-Z-33 wraz z oprogramowaniem PpJoi niby wszystko się instaluje, ale za holere nie reaguje na ruchy nadajnika, czy jest możliwe ze to system Vista jest winny, albo coś źle robię czy to w ogóle pójdzie na Viście. Nie wiem czy wolno ale dam linka z ebay.de gdzie był zakupiony. Proszę o pomoc bo ręce opadają. http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&item=180327458220

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie nie jest przeznaczony do twojego nadajnika.Na stronie jest napisane że obsługuje następujące symulatory :Das Set ist z.B. geeignet für: Walkera Dragonfly, Lama, Robins, Apache, Esky, E-Sky, Wasp, Skyartec Cessna 182, Mentor T-34, Pitts, Reely, BMI, Honey Bee, Honey Bee King, Belt CP, Commanche, Aerofly, Easyfly, FMS, Reflex, Microsoft Flight Simulator, Realflight G2, Piccofly, RC/Helicopter, Realflight Deluxe, Realflight G2, ReVolt, Big Scale Racing, X-Plane, ,ale tak na prawdę połowa to FMS.I jeszcze: PPM kompatible Fernsteuerungen (Graupner, Futaba, Multiplex, Hitec, Walkera, E-Sky) mit passenden Anschluss und viele mehr ....czyli do nadajników z modulacją PPM.

Zasadnicze pytanie.Włączyłeś nadajnik po podłączeniu do PC?

Miałem ten nadajnik i z kablem kupionym w Helikoptery-pl i nie było żadnego problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziękuje za zainteresowanie, problem polega na tym ze w ogóle go vista nie widzi tzn. kabelek jest zainstalowany, ale nie może się połączyć z nadajnikiem. Pisałem ze sprzedawcą kabelka, ma mi wysłać adapter, pasujący do mojego nadajnika, tylko ze ten który mam wydaje się dobry jest ze czterema bolcami chyba że chodzi o połączenia w środku kabla na razie czekam wydaje mi się że na darmo ale zobaczymy.

 

Ps. Próbowałem tak jak opisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.