Skocz do zawartości

Jaki to regulator ? Moze ktos ma taki


remzibi

Rekomendowane odpowiedzi

Mam regulator 3 fazowy , po podpieciu zasilania odgrywa melodyjke

"byly sobie kurki trzy, i gesiego sobie szly" :) .

Kazdy zna te melodyjke ? :) mam nadzieje tak .

Pytanie jakiej firmy jest to regulator ? - (prawdopodobnie 30A) , moze komus jego regler tez gra taka muzyczke ? i ma jeszcze oryginalna nalepke .

Musze go zaprogramowac - timingi , hamulce i inne cudaki (wlozylem go do mustanga) , tylko co to za firma ? .

 

Kiedy wlacze go z gazem na MAX odgrywa inna melodyjke (tryb programowania) i gra 5 sekwencji roznych sygnalow po 3 razy kazdy . Nie pomaga mu ustawianie jak Towerpro na srodek - efekty daje dzwignia na dol i do gory - ale nie mam popjecia jakie to funkcje (hamulec udaje sie wlaczac i wylaczac) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż go, może ktoś skojarzy po wyglądzie, w końcu pytasz o firmę.

A podobieństwo sposobów programowania może być złudne (ale może też być idealną kopią innej firmy).

W każdym razie sekwencja melodyjek może znaczyć zupełnie coś innego w różnych regulatorach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak oryginalnej koluszki i nalepki - jest po mojej naprawie w nowej koszulce - wiec niestety fotki brak :( . Naprawde juz w zyciu przewalilem sporo regli (ponaprawialem) i jedynym punktem charakterystycznym jest ta melodyjka - reszta standard - mega8 i po 9 fetow na kanal P i N .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za OT ale jak przeczytałem o tych 3 kurkach to aż sprawdziłem czy aby post nie powstał 1 kwietnia czy remzibi sobie jaj nie robi :rotfl:

Swoją drogą może niedługo nasze regulatory będą wygrywały znane melodyjki "Ich Troje" w końcu to taki popularny zespół u naszych skośnookich przyjaciół :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za OT ale jak przeczytałem o tych 3 kurkach to aż sprawdziłem czy aby post nie powstał 1 kwietnia czy remzibi sobie jaj nie robi :rotfl:

Swoją drogą może niedługo nasze regulatory będą wygrywały znane melodyjki "Ich Troje" w końcu to taki popularny zespół u naszych skośnookich przyjaciół :rotfl:

 

Popatrz co kiedys zrobilem dla smiechu - lipol monitor do heli ale grajacy Airwolfa w ramach alarmu :D :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Popatrz co kiedys zrobilem dla smiechu - lipol monitor do heli ale grajacy Airwolfa w ramach alarmu :D :

 

:lol2: :lol2: :lol2: Nieźle może w "wersji samolotowej" motyw z Top Gun ? :lol2: :lol2: :lol2:

 

No problemo - ale i do heli , i do samolotow najlepiej sie sprawdza taki normalny wk..jacy dzwiek :) , tak przynajmniej mowia uzytkownicy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi do glowy przychodzi turnigy. Kartą mozna zaprogramowac kilka melodyjek. Jesli ktos posiada instrukcje to rowniez poprosze bo potrzebuje a swoja gdzies posialem.

 

edit: to chyba ten -> http://www.hobbywing.com/upload/manual/ESC_e.pdf

edit2: to chyba ten sam ktory byl podany wyzej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.