Jump to content

Prośba o przewinięcie silnika Keda A22-20l!!


Koper20

Recommended Posts

Mam taką prośbę do osób zajmujących się przewijaniem silników! Spaliło mi się uzwojenie w silniki Keda A22-20l 1050kV ciąg koło 1200g. Jeśli byłby ktoś tak uczynny i podjął się tej robótki będę wdzięczny i oczywiście zapłacę ile będzie trzeba :D

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

A nie lepiej samemu przewinąć silnik? Wcale to nie jest skomplikowane jak sie wydaje. Drut dostaniesz w punkcie gdzie przewija silniki a jak nawijać to pomożemy Ci. Nie zapomnij zapamiętać przy rozwijaniu silnika ilości zwoi oraz grubości drutu.

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś już próbowałem i mi nie wyszło silnik szarpał a nie kręcił, po za tym nie mam odpowiedniego sprzętu do diagnozy przebić na statorze. Zwoi było 12 z 5 drutami 0.1 czyli jakoś drut 0.5 by musiał być!!

Link to comment
Share on other sites

Nie poddawaj się tak łatwo. Możliwe ze w poprzednim silniku miałeś w złe strony nawinięty drut (odziwo to tez jest ważne). Apropo sprzętu to ja do sprawdzania przebić to używam taniego miernika z bazaru ale przeważnie to podłączam regiel i silnik działa... Mozę jednak warto spróbować? Napisz tylko ile masz zębów i ile magnesów bo trzeba dobrać odpowiednia konfiguracje.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.