Skocz do zawartości

Jak to podłączyć Odbiornik Hitec HPD-07RH QPCM 35MHz


lisartur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam taki odbiornik Odbiornik Hitec HPD-07RH QPCM 35MHz i nie wiem

jak podłączyć zasilania bo wtyczka od zasilania pasuje mi w jedną i w drugą stronę jak ją odwrócę o 180 stopni a nie wiem czy jak ją zamienię to nie spali się odbiornik

Jak możecie to proszę o zdjęcie z prawidłowo podłączonym pakietem do tego odbiornika

 

DZIĘKUJĘ

 

Kolego.Popraw błędy w tytule! Kropki , duża litera na początku zdania itp.Jak nie poprawisz tych błędów to post trafi do kosza.Nazwa poland >>> polski land czy jak?slawekmod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak podłączyć zasilania b o wtyczka od zasilania pasuje mi w jedną i w drugą stronę

Nie jestem przekonany, bo wtyczka jest sfazowana na dwóch krawędziach, a odbiornik ma w gniazdach odpowiednie wypustki, pozwalające włożyć wtyczkę jednoznacznie. No chyba, że masz jakąś dziwną wtyczkę...

 

Do rzeczy, jak powiedział pewien tragarz. Od góry: sygnał (żółty), zasilanie czyli plus (czerwony) oraz masa (czarny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.