Skocz do zawartości

Egzamin gimnazjalny


Kwasiu

Rekomendowane odpowiedzi

Kwasiu dokładnie tak z tymi dachami,zadanie było zdecydowanie źle napisane.Mi też wyszło że 1 większy.U mnie w klasie 90% policzyło też trójkąciki ,ale teraz pytanie kto widział na prawdziwych domach które mają taki dach dachówki,pape czy inne pokrycie dachowe na tych trójkątach?Jak dla mnie to już jest ściana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

1. 525 Kal.

2. Aerobik

3. 2 godziny w piłkę

4. 130kal to 544 kDżuli

5. 10m w każdą sekundę

6. Prosty wykres

7. 2m

8. Glukoza

9. Za dużo glukozy

10. Cukrzyca

poranny.pl

12. W czwartej

18. y = 20 przez x (20/x)

19. 2,5 dag

20. 3x+0,6=15

21. Urbanizacja

22. 4500km

23. Północny zachód

24. Buenos Aires, Meksyk

25. 6:48 godzin różnicy

26:

Buenos: Szer: 35*S, Dł. 58*W

DELHI: Szer: 28*N, Dł. 77*E

27. 12,5% szynki

28, 33.59gram białka

29. 250W

30. Białe nici

31. Oddychanie beztlenowe

31. Białe nici

33. 25litrów

34. Pierwszy dom - 64pierwsiastki z 3

Drugi dom - 64pierwsiastki z 2

35. 20KG (8kg-40%, 100% - x)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robraf,tak 1 dom ma większa powierzchnie,a co do porównywania pierwiastków,to prosta sprawa,jeżeli w tym zadaniu pierwiastki były wymnożone przez tę samą liczbę,w tym przypadku 64,to większy jest ten pierwiastek którego liczba podpierwiastkowa jest większa ,to raczej logiczne bo przecież na pewno pierwiastek z 2 da mniejszą liczbę niż pierwiastek z 3.

 

EDIT:

Aj,VJ_Adams ubiegłeś mnie z odpowiedzią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to jakis wyjatkowy chyba bylem, od razu z podstawowki do liceum przeskoczylem :)

LOL! O tym samym pomyślałem... :D .

Pomijając kwestie edukacyjne gimnazjum to dla mnie nawet społeczna pomyłka - taki bezsensowny przetrwalnik przed kolejnym etapem kształcenia. Po co? Nawet nie zdążysz się nacieszyć nowymi przyjaźniami (o ile zdążysz je nawiązać), a już trzeba się żegnać. Bes sęsu - jaki pisał taki jeden ;-) .

Gnębionym powodzenia w egzaminach i sprawności hydraulicznej - czyli mało przecieków - życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angielski był bardo łatwy prawie wszyscy u mnie wyszli po 50 minutach.Z angielskiego narazie policzyłem sobie 48 pkt 8) z matmy też,ale w otwartych nawet jak wynik mam dobry to mogą mi odjąć za coś innego,a z polskiego bez rozprawki mam 32,tak naprawdę to dopiero wyniki pokarzą jak naprawdę poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.