Jump to content

Jak to podłączyć Odbiornik E-SKY


VJ_Adams

Recommended Posts

Witajcie

 

Zakupiłem odbiornik E-Sky 6ch ten zielony i nie wiem gdzie pod które kanały podłączyć serwa lotek, silnik wysokość i kierunek oraz jak ustawić przełączniki pod bateriami bo to jest aparatura 0406 od helikoptera hb cp 2 i przełączniki służą do ustawiania miksera tarczy.

 

Pozdrawiam

 

Adam

Link to comment
Share on other sites

Sprawdziłem wszystkie metody, od kanału 1-6 oraz B na każdym poziomie przełącznika, za każdym razem gdy w lewym drążku jest ok gaz to działa on także w prawym, możne ktoś ma identyczny zestaw i wie jak to jest zrobione.

Link to comment
Share on other sites

0406 to typowa aparatura do śmigłowców. Musisz wyłączyć miksery za pomocą przełącznika pod bateriami. Może ich tam być kilka, znajdziesz w sieci o który chodzi. Ale uwaga - nie we wszystkich wersjach taki przełącznik istnieje. Niektóre wersje nie miały możliwości wyłączenia mikserów. Nie pamiętam które to literki po numerze.

Gaz prawdopodobnie będzie na kanale 3, kierunek 2 wysokość 3 lotki - 6 lub B. Tak miałem w 0404.

Link to comment
Share on other sites

Tu ten ból że masz na Aparaturę z magiczną literką A, nie wiem co ona oznacza ale w moim przypadku nie działa żadna kombinacja przełączników, a jak już gaz jest ok w mode 2 to w prawym i w lewym drążku mam gaz :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.