Jump to content

Jak to podłączyć Odbiornik E-SKY

VJ_Adams

Recommended Posts

Witajcie

Zakupiłem odbiornik E-Sky 6ch ten zielony i nie wiem gdzie pod które kanały podłączyć serwa lotek, silnik wysokość i kierunek oraz jak ustawić przełączniki pod bateriami bo to jest aparatura 0406 od helikoptera hb cp 2 i przełączniki służą do ustawiania miksera tarczy.

Pozdrawiam

Adam

Sprawdziłem wszystkie metody, od kanału 1-6 oraz B na każdym poziomie przełącznika, za każdym razem gdy w lewym drążku jest ok gaz to działa on także w prawym, możne ktoś ma identyczny zestaw i wie jak to jest zrobione.

0406 to typowa aparatura do śmigłowców. Musisz wyłączyć miksery za pomocą przełącznika pod bateriami. Może ich tam być kilka, znajdziesz w sieci o który chodzi. Ale uwaga - nie we wszystkich wersjach taki przełącznik istnieje. Niektóre wersje nie miały możliwości wyłączenia mikserów. Nie pamiętam które to literki po numerze.

Gaz prawdopodobnie będzie na kanale 3, kierunek 2 wysokość 3 lotki - 6 lub B. Tak miałem w 0404.

Tu ten ból że masz na Aparaturę z magiczną literką A, nie wiem co ona oznacza ale w moim przypadku nie działa żadna kombinacja przełączników, a jak już gaz jest ok w mode 2 to w prawym i w lewym drążku mam gaz :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.