Jump to content

Opinia silnik Roxxy


uve

Recommended Posts

  • 1 month later...
Witam

 

Szukam opinii na temat silników Roxxy.

 

Np. taki : http://www.rcskorpion.pl/product_info.php?cPath=149_152&products_id=5499

 

Pozdr.

 

Kupiłem kiedyś BL-Outrunner Roxxy 2827/26. Bardzo się rozczarowałem. W żadnej konfiguracji śmigłowo-akumulatorowej nie był w stanie "wydobyć" z siebie 600g ciągu (wg specyfikacji powinien 800g). Trzymam jako ciekawostkę. Możliwe że trafiłem zły egzemplarz.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Moja opinia - slabe silniki,w stosunku do swojej ceny.Jestem na etapie testowania( takiego samego jak alyan)Ciag marny, ma sie nijak do tego co pisze instrukcja.Do tego wszystkiego jest przyciezkawy. :(

Trzeba slono za nie zaplacic, i mozna byc rozczarowanym.Moze i ja trfilem jakis podsyfiony...wontpie jednak bo silnik moj ma ciagu nawrt ,nawet przy zestawie= lipol2cel 1000mAh i smigle 9x4,ale na pewno nie 0,8kg :shock:

Osiagi zawyzone, cena zawyzona, masa zawyzona.

Link to comment
Share on other sites

Nie jest to zły silnik. Jest b. ładnie i dobrze wykonany. Na śmigle, które podajesz (9x4) i zasilaniu dwoma celami, rzeczywiście będzie Ci się tylko kręcił. Przeciez jest to silnik bardzo niskoobrotowy. Daj trzy cele i śmigło np. 11x5(6) a zobaczysz, że jest mocny. On ma rzeczywiscie mniej wiecej tyle mocy, ile podają w opisie. Tylko musisz mu pozwolić się wykazać. Sprawdź. pozdr.

Link to comment
Share on other sites

to dlaczego pisza...

"propeller size 7x4 - 8x5"

Moze racja...Sprobuje jeszcze raz.Niemam 3celowego aku ale sprobuje z wiekszym smiglem.Idac tropem obrotow dalem smiglo 9, ale zdaje sie ze i skok powinien byc wiekszy...

Link to comment
Share on other sites

Zajrzałem pod wskazany wyżej link. Podają smigło 11x5,5. Już myślałem, ze się pomyliłem. Ten silnik u siebie kręciłem na 10x6 i pokazywał niezłe osiągi. Przy tak małym kv)950) na małym śmigle, a jeszcze przy tak niskim napęciu bedzie cienko. Uważam, że dla niego pakiet 3s jest w sam raz (ja kręciłem na 4s Li-Fe), 2s jest za mały. pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.