Skocz do zawartości

Opinia silnik Roxxy


uve

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Witam

 

Szukam opinii na temat silników Roxxy.

 

Np. taki : http://www.rcskorpion.pl/product_info.php?cPath=149_152&products_id=5499

 

Pozdr.

 

Kupiłem kiedyś BL-Outrunner Roxxy 2827/26. Bardzo się rozczarowałem. W żadnej konfiguracji śmigłowo-akumulatorowej nie był w stanie "wydobyć" z siebie 600g ciągu (wg specyfikacji powinien 800g). Trzymam jako ciekawostkę. Możliwe że trafiłem zły egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moja opinia - slabe silniki,w stosunku do swojej ceny.Jestem na etapie testowania( takiego samego jak alyan)Ciag marny, ma sie nijak do tego co pisze instrukcja.Do tego wszystkiego jest przyciezkawy. :(

Trzeba slono za nie zaplacic, i mozna byc rozczarowanym.Moze i ja trfilem jakis podsyfiony...wontpie jednak bo silnik moj ma ciagu nawrt ,nawet przy zestawie= lipol2cel 1000mAh i smigle 9x4,ale na pewno nie 0,8kg :shock:

Osiagi zawyzone, cena zawyzona, masa zawyzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to zły silnik. Jest b. ładnie i dobrze wykonany. Na śmigle, które podajesz (9x4) i zasilaniu dwoma celami, rzeczywiście będzie Ci się tylko kręcił. Przeciez jest to silnik bardzo niskoobrotowy. Daj trzy cele i śmigło np. 11x5(6) a zobaczysz, że jest mocny. On ma rzeczywiscie mniej wiecej tyle mocy, ile podają w opisie. Tylko musisz mu pozwolić się wykazać. Sprawdź. pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem pod wskazany wyżej link. Podają smigło 11x5,5. Już myślałem, ze się pomyliłem. Ten silnik u siebie kręciłem na 10x6 i pokazywał niezłe osiągi. Przy tak małym kv)950) na małym śmigle, a jeszcze przy tak niskim napęciu bedzie cienko. Uważam, że dla niego pakiet 3s jest w sam raz (ja kręciłem na 4s Li-Fe), 2s jest za mały. pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.