Skocz do zawartości

[P] plany Bellanca Citabria


balcerseb88

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje plany Bellanca Citabria http://foto.otwarty.pl/zd...a-citabria.html najlepiej jak by to byly plany modelu

Szukalem sam ale nic nie moge znalesc :/

Jesli ktos plany takie posiada i podzielenie sie ze mna nie robi mu problemu prosze wyslac na emaila balcerseb@wp.pl

Z gory dziekuje Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za link postaram sie to przejrzeć mam nadzieje ze cos znajde.

A co do rozpietosci to naprawde bez rożnicy najlepiej jak najwiekszy bo model bedzie miał ok 3,2m rozpietosci wiec wszelkie rysunki oraz inne pomoce napewno sie przydadza.

Edit. Na stronce podanej przez Kolege "f-150" sa plany Citabri ale niestety tylko w wersji slow fly wiec bedziemy szukac dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz dzięki za link zawsze to już coś

jak nic w sieci nie znajdę będę musiał kupić wiem ze ktos z forum kiedys mi przesyłał plany ale nie pamietam kto miałem format i plan straciłem wiec jak by ktos mial jakiekolwiek rysunki tego modelu bardzo prosze o przesłanie

balcerseb@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.