Jump to content

witam i pozdrawiam wszystkich


Recommended Posts

Mieszkam w Ząbkach pod Warszawą w domku jednorodzinnym i zaśmiecilem już cały garaż różnymi modelami, przeważnie do remontu po kraksach. Oprócz latania wszelkiego rodzaju urządzeniami lubię się pobawić silniczkami 3f i służę radą (robię je sam i chyba zdobyłem trochę doświadczenia). Poza modelarstwem chętnie jeżdżę na rowerze. Mam żonę - Małgosię, która toleruje moje hobby (ale nie wie ile to kosztuje), ośmioletnią córę Kasię, wogóle nie interesującą się moim hoby, i całkiem sporego żółwia Gabrysia - ten to już nic nie wie o moich zainteresowaniach.

Link to comment
Share on other sites

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nie wiem czy to dzięki Tobie motyl nie znalazłem linku do tego forum, ale w sumie cieszę się, że go znalazłem, tylko szkoda, że tak późno. Tak na pierwszy rzut oka forum wydaje się na przyzwoitym poziomie (miałem okazję obejrzeć kilka innych for-śmieci na temat modelarstwa) i głównie to zdecydowało o chęci uczestnictwa tutaj. Poza tym dobrze znane towarzystwo też tu widzę, co sądzę, że pomoże utrzymać poziom tego forum, jak i przyciągnie niezdecydowanych. Jednak forum Alexa ma dobrą opinię i uczestnictwo użytkowników jego forum jest dużym plusem tego forum. Nie bez znaczenia jest też większa swoboda wypowiedzi, możliwość opiniowania i pisania otwarcie o różnych sprzedawcach i producentach. Na koniec jeszcze raz cieplo witam wszystkich i tych co znam jak i całą resztę zapaleńców. :D

Link to comment
Share on other sites

Jednak forum Alexa ma dobrą opinię i uczestnictwo użytkowników jego forum jest dużym plusem tego forum.

 

HAHA!

NIEEEE...

Ja uważam że dużą zaletą forum Alex'a jest to, że duża grupa użytkowników tego forum publikuje również u niego... :rotfl: :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

i jeszcze jedna zabawna rzecz, jakoś wszyscy znajomi od Alexa mają takie same avatary i takie same nicki, w pewnym momencie myślałem, że to kopia tamtego forum :idea:

Link to comment
Share on other sites

A dlaczego nie będzie można? Czyżby postawił już także szlaban na kontynuację wątków, jako sprzeczną z etykietą netu, ogólnymi zasadami dobrego wychowania i poprawnej polszczyzny? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.