Skocz do zawartości

cessna 480 aparatura


adaam

Rekomendowane odpowiedzi

Ta aparatura nie bedzie miala komputera- brak pamieci modeli, brak mikserow, brak ustawien D/R, EXPO - do tego modelu sie nada - ale jest to slepa uliczka.

Proponuje zanabyc radyjko chocby najprostrze, ale z komputerem - bedziesz mial duuuuzo wiecej mozliwosci w pozniejszej karierze modelarskiej.

Jakie radio - znajdziesz na forum setki postow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zaczynałem od takiej aparatury, w moim przypadku był to wytwór E-sky od Lamy V4.

Nadaje się takie ustrojstwo do najprostszego modelu i można mieć kilka modeli, ale wszystkie musisz budować i ustawiać pod aparaturę i nie ma żadnej elastyczności.

Nie wspominam o jakości, bo modele mi ledwo na tym chciały latać. Ciągłe trzepoty serw, zakłócenia, problemy z trymerami analogowymi itd.

Obecnie mam aparaturkę z komputerem i jest to jak dzień do nocy. Zmiana modelu wymaga tylko "Memory fajf, Lama - i wszystko jasne". O dodatkowych atrakcjach w formie mikserów i nowych funkcji nawet nie wspomnę. Jak na razie, to mi nawet serwa nie zatrzepotały na nowej aparaturce.

Dzięki wspaniałej technologi 2,4GHz mamy wspaniałą możliwość... kupić b. dobre 35MHz z komputerami za grosze. :wink: Np. kultowy MX-12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.