Skocz do zawartości

takie tam wiszenie po angielsku


mammuth

Rekomendowane odpowiedzi

Mammuth opis do drugiego filmu - Film jest niedostępny w Twoim kraju. :D

:( dorwe lapka to zobacze - moze jakas kopie znajde.

 

Rabit - pociag mial byc, ale z powodu sniegu - odwolali :(

 

EDIT:

Zobaczcie teraz - zmienilem linka - jakby co to dalej bede szukal :(

dranstwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym drugim koles lata i to niezle - szczerze mowiac to malo ogladam tych filmow - w wiekszosci sa hmmm. nudne - (nudnie zrobione) i mimo, ze kolesie wymiataja to i tak po minucie przewijam - tamten obejrzalem kilka razy - niektore ujecia i widoczki sa super.

mam w wersji flv - jakby ktos mial jak wrzucic na vimeo - to moge przeslac mailem albo przez skypa - plik ma 6MB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliczny kamieniołom- a tak na poważnie poniewiera tym modelem że nie idzie wzrokiem nadążyć. Moja ocena nie jest zbyt obiektywna bo ja to tak heli bardziej :oops: . W każdym razie wrażenie na mnie robi, troszkę tylko wiszenia na śmigle mogłoby być mniej.

pozdrowienia z sąsiedniej wyspy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ocena nie jest zbyt obiektywna bo ja to tak heli bardziej :oops: . W każdym razie wrażenie na mnie robi, troszkę tylko wiszenia na śmigle mogłoby być mniej.

Jako "helikowcowi" takie wiszenie powinno Ci byc bliskie :lol:

A na powaznie to koles nawet w avatarze na forum ma siebie idacego za modelem - duzym modelem...

PS. Gdzie konkretnie jestes ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogheda 40 km od Dublina. Wieje pada szkoda słów Irlandzkie lato. Miejsca do latania w około do wyboru do koloru włącznie z lotniskiem wojskowym udostępnianym dla modelarzy,a jak człowiek wyjdzie przed dom to mu czapkę zrywa. E szkoda gadać.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.