Jump to content

Czy ta ładowarka jest dobra?


dawid180

Recommended Posts

Mam pytanie czy opłaca się kupywać tę ładowarke? http://allegro.pl/item621825509_ladowarka_e_station_bc6_nowa_bialystok.html Mam zamiar nią ładować głównie pakiety li-pol. W sklepach ona juz jest drozsza a ja niemam ładowarki i zbyt durzo pieniędzy... Chce mieć taką ładowarke ktora posłuzy mi jak najdłuzej i juz sie zdecydowałem na ten model tylko czy wiezyc temu spzedajacemu czy dozbierac to 200zl :( i kupic w sklepie modelarskim???

Link to comment
Share on other sites

Jeśli już chcesz wydać tyle pieniędzy na ładowarkę to zdecydowanie kup . Jest dużo bardziej wydajna od tamtej. Ta którą proponuje nie ma tylko wbudowanego zasilacza ale za ~40zł kupisz potrzebny zasilacz a będziesz miał ładowarkę zdecydowanie lepszą. BC6 ma tylko 50W a GT Power A6-10 ma 200W :!:

Link to comment
Share on other sites

Gotowych przejściówek nie szukałem. W modelarni użytkują tą ładowarkę i po prostu dorobili odpowiedni kabel do balansera "uniwersalny", tzn jest kabel i z kabla wystają bolce i pasuje do większości pakietów.

Link to comment
Share on other sites

Ja mówiłem o tej pierwszej :oops: Do tej drugiej dostajesz w komplecie przejściówkę. Pasuje na pewno do Wow-RC, zippy, rhino, po lekkim przerobieniu fullymax - innych pakietów nie miałem wiec nie mogę Ci powiedzieć. Myślę że Przemek Ci odpowie bo to on tym handluje :wink:

Link to comment
Share on other sites

Osobiście wybrał bym tą drugą, na pewno nie będziesz żałował. Menu takie samo ale moc większa! Z czasem pewnie będziesz miał większe pakiety więc ona sie przyda :)

Link to comment
Share on other sites

Nie oceniam, która jest lepsza, która gorsza - pytanie, która bardziej pasuje do Twoich potrzeb, bo po co wydawać kasę na funkcje/moc Ci nie potrzebne.

 

Co jest istotne: BC6 nadaje się też do Li-Fe - jeśli planujesz wejście w A123, to to jest dobry wybór.

 

Generalnie ładowarka bardzo dobra (pytanie tylko o ten egzemplarz, bo faktycznie tani - w sklepie widziałem po prawie 700.)

 

Adaptery dostępne do różnych złączy serwisowych.

 

Pozdrowienia,

 

Jacek

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.