Skocz do zawartości

Czy ta ładowarka jest dobra?


dawid180

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy opłaca się kupywać tę ładowarke? http://allegro.pl/item621825509_ladowarka_e_station_bc6_nowa_bialystok.html Mam zamiar nią ładować głównie pakiety li-pol. W sklepach ona juz jest drozsza a ja niemam ładowarki i zbyt durzo pieniędzy... Chce mieć taką ładowarke ktora posłuzy mi jak najdłuzej i juz sie zdecydowałem na ten model tylko czy wiezyc temu spzedajacemu czy dozbierac to 200zl :( i kupic w sklepie modelarskim???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli już chcesz wydać tyle pieniędzy na ładowarkę to zdecydowanie kup . Jest dużo bardziej wydajna od tamtej. Ta którą proponuje nie ma tylko wbudowanego zasilacza ale za ~40zł kupisz potrzebny zasilacz a będziesz miał ładowarkę zdecydowanie lepszą. BC6 ma tylko 50W a GT Power A6-10 ma 200W :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotowych przejściówek nie szukałem. W modelarni użytkują tą ładowarkę i po prostu dorobili odpowiedni kabel do balansera "uniwersalny", tzn jest kabel i z kabla wystają bolce i pasuje do większości pakietów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mówiłem o tej pierwszej :oops: Do tej drugiej dostajesz w komplecie przejściówkę. Pasuje na pewno do Wow-RC, zippy, rhino, po lekkim przerobieniu fullymax - innych pakietów nie miałem wiec nie mogę Ci powiedzieć. Myślę że Przemek Ci odpowie bo to on tym handluje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oceniam, która jest lepsza, która gorsza - pytanie, która bardziej pasuje do Twoich potrzeb, bo po co wydawać kasę na funkcje/moc Ci nie potrzebne.

 

Co jest istotne: BC6 nadaje się też do Li-Fe - jeśli planujesz wejście w A123, to to jest dobry wybór.

 

Generalnie ładowarka bardzo dobra (pytanie tylko o ten egzemplarz, bo faktycznie tani - w sklepie widziałem po prawie 700.)

 

Adaptery dostępne do różnych złączy serwisowych.

 

Pozdrowienia,

 

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.