Jump to content

Czy ta ładowarka jest dobra?

dawid180

Recommended Posts

Mam pytanie czy opłaca się kupywać tę ładowarke? http://allegro.pl/item621825509_ladowarka_e_station_bc6_nowa_bialystok.html Mam zamiar nią ładować głównie pakiety li-pol. W sklepach ona juz jest drozsza a ja niemam ładowarki i zbyt durzo pieniędzy... Chce mieć taką ładowarke ktora posłuzy mi jak najdłuzej i juz sie zdecydowałem na ten model tylko czy wiezyc temu spzedajacemu czy dozbierac to 200zl :( i kupic w sklepie modelarskim???

Jeśli już chcesz wydać tyle pieniędzy na ładowarkę to zdecydowanie kup . Jest dużo bardziej wydajna od tamtej. Ta którą proponuje nie ma tylko wbudowanego zasilacza ale za ~40zł kupisz potrzebny zasilacz a będziesz miał ładowarkę zdecydowanie lepszą. BC6 ma tylko 50W a GT Power A6-10 ma 200W :!:

Gotowych przejściówek nie szukałem. W modelarni użytkują tą ładowarkę i po prostu dorobili odpowiedni kabel do balansera "uniwersalny", tzn jest kabel i z kabla wystają bolce i pasuje do większości pakietów.

Ja mówiłem o tej pierwszej :oops: Do tej drugiej dostajesz w komplecie przejściówkę. Pasuje na pewno do Wow-RC, zippy, rhino, po lekkim przerobieniu fullymax - innych pakietów nie miałem wiec nie mogę Ci powiedzieć. Myślę że Przemek Ci odpowie bo to on tym handluje :wink:

Osobiście wybrał bym tą drugą, na pewno nie będziesz żałował. Menu takie samo ale moc większa! Z czasem pewnie będziesz miał większe pakiety więc ona sie przyda :)

Nie oceniam, która jest lepsza, która gorsza - pytanie, która bardziej pasuje do Twoich potrzeb, bo po co wydawać kasę na funkcje/moc Ci nie potrzebne.

Co jest istotne: BC6 nadaje się też do Li-Fe - jeśli planujesz wejście w A123, to to jest dobry wybór.

Generalnie ładowarka bardzo dobra (pytanie tylko o ten egzemplarz, bo faktycznie tani - w sklepie widziałem po prawie 700.)

Adaptery dostępne do różnych złączy serwisowych.

Pozdrowienia,

Jacek

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.