Skocz do zawartości

Jak to jest z tymi odbiornikami?


wa1ker

Rekomendowane odpowiedzi

Szukając w sieci dobrej ceny na odbiorniki Spectrum doczytałem się że w zależności od wielkości mają one inne przeznaczenie i naprzykład mój AR6100 nie nadaje się do EG bo jest przeznaczony do Park flyer'ów, Indoor'ów ;)i do heli wielkości max 400. I pytanko czemu? Ja moim EG na tym odbiorniku śmigam od września zeszłego roku nie raz gnałem na granice widoczności i nigdy nie miałem najmniejszych problemów z zakłóceniami czy utratą zasięgu więc kurcze o co chodzi? Czemu nie mógłbym takiego wsadzić do spalinowej extry która aktualnie buduje? Dlaczego mam kupować większe za większą kasę? Skoro i tak nigdy nie będę latał tą extrą tak daleko jak EG. A może są jakieś inne powody których nie jestem świadom? Mógłby mi to ktoś wyjaśnić? :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tak zaleca producent? Jeśli tak to potraktuj to jako radę dla Siebie dla własnego dobra.

Lot do granic widoczności to nie wszystko. Zdarzają się inne niekorzystne sytuacje z którymi taki odbiornik może sobie nie poradzić. To ma związek z samą konstrukcją wynikającymi z założeń dla odbiornika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzają się inne niekorzystne sytuacje z którymi taki odbiornik może sobie nie poradzić.

 

 

Ale konkretnie jakie? z czym mógłby sobie nie poradzić ten odbiornik? Latałem z nim w każdą pogodę śniegi bardzo silne wiatry czy niskie chmury i mały deszczyk mu nie straszne więc w czym konkretnie ustępuje on większym odbiornikom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.