Jump to content

Jak to jest z tymi odbiornikami?


wa1ker

Recommended Posts

Szukając w sieci dobrej ceny na odbiorniki Spectrum doczytałem się że w zależności od wielkości mają one inne przeznaczenie i naprzykład mój AR6100 nie nadaje się do EG bo jest przeznaczony do Park flyer'ów, Indoor'ów ;)i do heli wielkości max 400. I pytanko czemu? Ja moim EG na tym odbiorniku śmigam od września zeszłego roku nie raz gnałem na granice widoczności i nigdy nie miałem najmniejszych problemów z zakłóceniami czy utratą zasięgu więc kurcze o co chodzi? Czemu nie mógłbym takiego wsadzić do spalinowej extry która aktualnie buduje? Dlaczego mam kupować większe za większą kasę? Skoro i tak nigdy nie będę latał tą extrą tak daleko jak EG. A może są jakieś inne powody których nie jestem świadom? Mógłby mi to ktoś wyjaśnić? :|

Link to comment
Share on other sites

Czy tak zaleca producent? Jeśli tak to potraktuj to jako radę dla Siebie dla własnego dobra.

Lot do granic widoczności to nie wszystko. Zdarzają się inne niekorzystne sytuacje z którymi taki odbiornik może sobie nie poradzić. To ma związek z samą konstrukcją wynikającymi z założeń dla odbiornika.

Link to comment
Share on other sites

Zdarzają się inne niekorzystne sytuacje z którymi taki odbiornik może sobie nie poradzić.

 

 

Ale konkretnie jakie? z czym mógłby sobie nie poradzić ten odbiornik? Latałem z nim w każdą pogodę śniegi bardzo silne wiatry czy niskie chmury i mały deszczyk mu nie straszne więc w czym konkretnie ustępuje on większym odbiornikom?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.