Skocz do zawartości

Model rakiety


Mateusz17bl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
zdaję sobie sprawę ze jest to bardzo nie bezpieczne wszyscy biorący w tym udział są tego

świadomi i ukończyli 18 lat hahahagaha

 

Adresat nie zrozumiał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

-==PEGAZ==-, napisz w jakimś edytorze textowym posta, później użyj skrótu Ctrl + H (Zamień...) do górnego pola dajesz znak " " a do dolnego nie dajesz nic, i "Zamień wszystko". Post gotowy :D

 

Chłopaki od rakiety. 2,5 kg to naprawdę dużo, można z takiej ilości mieszanki zrobić 12 silników 200 gramowych, które dadzą napewno dużo frajdy, a będę o niego bezpieczniejsze. Wystarczy, że ziarno paliwa pęknie i macie explozję silnika.

 

EDITED

 

Podpowiem wam coś jeszcze. Takie amatorskie rakiety latają fajnie, kiedy stosunek długości do średnicy wynosi około 14. Coś kiedyś na Discovery Channel podsłuchałem. A w tym temacie nie jestem totalnym laikiem, bo swego czasu konstruowałem różnej maści rakietopodobne coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.