Skocz do zawartości

Jaki silnik polecicie do akrobata


marcinx00

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie jaki zestaw wybrać z tych http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_listCategoriesAndProducts.asp?catname=Towerpro+Combos&idCategory=179&ParentCat=192 do lekkiego modelu akrobacyjnego którym będę mógł sie pobawic na powietrzu nawet przy lekkim wietrzyku i żeby nie pyło problemu aby ciągneło go pionowo w górę, myśle o modelu ok 500g wagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz precyzyjniej okreslać modele "lekkie" bo to dla każdego coś innego.

 

Ja polecam ci czytanie komentarzy na hobbycity. Wielu uzytkowników danego sprzętu robi szczegółowe pomiary techniczne, a jesli rozglądasz sie za akrobatem i chcesz mieć pewność, że mocy będzie wystarczająco to najlepsze rozwiązanie.

Ja z góry zakładam, że silniczki o masie 20g będą za słabe bo takie motory są używane raczej w modelach stricte halowych, których masa nie przekracza 200g, a co dopiero twoje teoretyczne 500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj się konretnie, to Ci ktoś odpowie. Wybierać za Ciebie raczej nikomu się nie chce (mnie się nie chce).

 

W linku do modelu, który podałeś, na dole jest podane jaki silnik będzie do niego odpowiedni. Jeśli nie chcesz kupować właśnie takiego, to wybierz jakiś o podobnym kv, masie i mocy.

 

A do modeli 500 gramowych szukaj silnika o mocy 150-200W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.