Skocz do zawartości

ELBA - Constructo


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Temat bardziej pasuje do działu plany, jednak zdecydowałem umieścić go tutaj w dziale żaglowce ze względu na gatunek modelu.

Hiszpańska firma "Constructo" oprócz wielu modeli wypuściła na rynek zestaw modelu o nazwie Elba. Poszukuję dokumentacji (czyt. planu montażowego) tego modelu. Plan składa sie z dwóch arkuszy. Może ktoś z Was składał ten zestaw, lub zna kogoś kto ma. Oryginał, lub ksero a nawet fotki planów. Bardzo proszę o jakiekolwiek informacje.

Poniżej zamieszczam fotki modelu.

 

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

 

QuickPost Quickpost this image to Myspace, Digg, Facebook, and others!

 

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

 

QuickPost Quickpost this image to Myspace, Digg, Facebook, and others!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samouczek wstawiania zdjęć na forum jest do :ass:

Postępuję dokładnie według zamieszczonej instrukcji i zobaczcie co się dzieje powyżej.

Co jest nie tak?

 

Wstawiam przez fotosika:

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bcf2e1210aebefee.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/76f39532770e75f2.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samouczek wstawiania zdjęć na forum jest do :ass:

Postępuję dokładnie według zamieszczonej instrukcji i zobaczcie co się dzieje powyżej.

Co jest nie tak?

bcf2e1210aebefeemed.jpg

 

76f39532770e75f2med.jpg

A jednak się kręci :wink: :devil: .

Kopiujesz pierwszy link pod miniaturką obrazka " Hotlink for forums (1) " i wklejasz go do swojego postu. Nie ma bata- musi działać ;D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież wkleiłem link zgodnie z instrukcjami w pierwszym poście, ale wkleił się link a nie zdjęcia. Dziękuję, że zrobiłeś to za mnie.

 

Sprubuję jeszcze raz tutaj.

 

image6p.th.jpg

 

Udało się !!! Już wiem gdzie popełniałem błąd. Robert podpowiedziałeś mi o linku for forums. Ja nie zwróciłem na to uwagi i kopiowałem pierwszy link Website.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bałdzo płoszę, dłobiazg :devil: .

 

Przy użyciu przycisku "podgląd" najlepiej się sprawdza czy z wstawianymi fotkami jest alles gut. Jeżeli coś jest nie halo to wycinasz wadliwy link i próbujesz dalej z innym linkiem (do skutku). Gdy już w podglądzie widzisz zadowalający efekt swoich starań wtedy dajesz "wyślij" i jesteś w domu :wink: .

 

Można też użyć linku z samej góry "Direct link to image"- tylko do jego wstawienia trzeba użyć przycisku "IMG". Sprawdziłem- działa :wink: .

 

Widzę, że tym razem użyłeś linku: "Thumbnail for forums (1)"

i wstawiła Ci się miniaturka. Użyj linku opisanego: "Hotlink for forums (1)"-pod miniaturką i reklamami gdy chcesz wkleić fotkę w pełnej wielkości.

Powodzenia :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.