Jump to content

FaqtDelta - widok do tyłu na sterolotki


Jaromir

Recommended Posts

 

W sobotę sprowadziłem stery do neutrum (bo trymery były dość mocno "powychylane"), no i w niedzielę trzeba było sprawdzić i wprowadzić korekty już z lotu (dla tego start taki nerwowy).

Poszedłem na łączkę i okazało się, że zapomniałem zapasowej gumy do śmigła, a pierwszy komplet zaginął przy pierwszym kołowaniu (jednak kosiarka z niej jest słaba ;)). Blisko mam do domu, ale nie chiało mi się wracać.

Wziąłem gumy od mocowania kamerki.

No ale bez kamerki trochę łyso - to wpadłem na pomysł aby wsunąć ją pod gumy od klapki luku. Tyle, że wylądowała obiektywem to tyłu i do góry.

Nawet nie spodziewałem się, że taki fajny i pouczający (jak dla mnie) filmik z tego wyjdzie ;)

 

Generalnie w niedzielę w sumie z 2h w powietrzu (w 6 "lotach" [akku] w zasadzie, bo jeden "lot" [akku] "podzieliłem" na kilka małych okrążeń aby poćwiczyć lądowania - z 5 razy).

Nawet na termikę się załapałem (zresztą w taką pogodę to nie problem). Filmów kilka - ale reszta "standard", nie będę Was męczył ;)

Pechowo kamera się rozładowała jak krążyłem z bocianem w jednym kominie - a miałem go chyba kilka razy w kadrze (kamera już standardowo umieszczona). Potem się zirytował i odleciał zostawiając cały komin dla mnie :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.