Skocz do zawartości

Tanie pakiety Zippy


wojcio69

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Może i znają ... :wink:

 

http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=15985&highlight=electro+town

 

Może i ceny "niezłe" , ale jak to napisali koledzy w tym drugim wątku, wygląda to na działanie w szarej strefie.

 

Mnie podpada fakt, braku stałego adresu kontaktowego na stronie sklepu (a to że nasi koledzy doszli do tego "who is who", to plus dla nas wszystkich) .

Ja raczej nie skusiłbym się na zakup u nich.

IMHO, już lepiej kupować jest na portalach aukcyjnych, gdzie jako kupujący ma się chociaż cień szansy na pozytywne załatwienie reklamacji.

Tutaj (w przypadku tego typu e-sklepów) może to być dość trudne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że takie sklepy mają racje bytu jeszcze.

Gwarancji niet, paragonu niet.

Chociaż by na Allegro handlowali to jeszcze jakoś by można było by mieć ochronę, minimalną ale zawsze.

 

Zawsze można zamówić sobie z HC, to samo będzie, a nie dajemy zarabiać garażowym handlarzom nie płacącym podatków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Vorbereitet" brzmi trochu jak przygotowanie zupy. Ja w moich prezentacjach nie pisze nic (nazwisko jest i tak na kazdej stronie). Jesli jednak chcesz jeszcze koniecznie przypomniec audencji jak sie nazywasz, zrob to pasywnie:

 

"Für Ihre Aufmerksamkeit bedankt sich Antek Kluska"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.