Skocz do zawartości

Proszę o kilka wskazówek za początek


Patryx

Rekomendowane odpowiedzi

Patryx radziłbym podejść na modelarnie która znajduje się na osiedlu dywizjonu 303 klubie 303. Pan prowadzący na pewno z chęcią podpowie co i jak. Zajęcia odbywają się we wtorki od 16 do 19 i w piątki w tych samych godzinach ( radze przyjść we wtorek bo jest mniej osób ).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki sudik, może wpadnę, ale na pewno nie dziś (brak czasu).

 

Wczoraj byłem w sklepie gdzie kupiłem model Focus (ul. Jagiełły 8 ), bo sobie przypomniałem że dobre kilka tygodni temu weszła ustawa zakazująca sprzedaży rzeczy w Polsce (nie ważne czy za 10 czy za 1000 zł) bez instrukcji w języku Polskim. Więc myślę że co będę się domyślał co pisze w instrukcji (po czesku), pojadę do sklepu i albo da instrukcje po Polsku albo oddaje samolot. Gościu zdziwiony że instrukcji w środku nie było i powiedział że będzie na jutro. Ale przecież 2. raz nie będę jeździł na drugi koniec Nowej Huty i powiedział że wyśle instrukcje e-mail'em, no i OK, czekam dziś na instrukcje po Polsku :)

 

Aha, jak przed startem sprawdzić wyważenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja kupilem model RTF Phoenix ktory jest kopia Easy Star , podobnie jak twoj model tj Fokus

Model lata bardzo dobrze , praktycznie sam , jak mu sie nie przeszkadza . Ja poczatkowo probowalem latac na RWD 5 ale po kilku kraksach kupilem ten model i nie zaluje. ( do RWD powroce pozniej kiedy go odremontuje ) .RWD rozbilem sie kilka razy zas tym jeszcze ani razu . Zawsze staram sie latac w miare wysoko aby miec czas na reakcje gdyby pojawily sie jakies problemy. W moim modelu wprowadzilem kilka przerobek ale mysle ze na poczatek podstawowa wersja wystarczy do nauki latania.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.