Skocz do zawartości

Hobby King 2.4Ghz


eoker

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 393
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

dzięki za podpowiedź>> cały temat czytałem z 5 razy lecz jasno nie ma powiedziane czy działa czy nie więc muszę sam pokombinować a podane ustawienia wziąć jako wyjściowe żeby łapnąć o co chodzi a z tym ustawieniem serw to macie rację:):)

A dzięki temu tematowi udało mi się bez problemu połączyć apkę z kompem. jednak już ze symulatorem nie za bardzo. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dario1977, chyba jednak nie czytałeś dokładnie, włąśnie na tej 8 stronie ja ( nieskromnie wspominając :) rozgryzłem z pomoca kolegów swoje miksery do delty , zamieściłem skany z ustawień i filmik. Dlaczego uważasz że nie wiadomo czy to działa? Jesli coś połowicznie będzie odwrotnie to rewers powinien załatwić sprawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam problem z tą apką a mianowicie nie mogę zmienić ustawień poprzez kompa.

Wszystko ładnie mi wyświetla, paseczki się wychylają i niby jest ok. ale po zmianie ustawień daję na >Wyślij Ustawienia< i nic ...dalej tak samo.

Próbuję zapisać do pliku i wczytać z powrotem i też nici.

Napiszcie co robię źle albo czego zapomniałem zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak jest dokładnie z tą Satelitką dołączoną do odbiornika. Da się bez tego latać? próbował już ktoś?, no i ewentualnie jakie sa zmiany z zasięgiem. Bo mój patent na wciśnięcie kabelka nie zadziałał :(. Musze znaleźć gdzieś taką malutką wtyczkę jaką wpina się w tą satelitkę. Macie może jakieś propozycję? zwykły sklep elektronik powinien coś takiego mieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

potrzebuje do tej aparatury tylko v1 antenę nadajnika. moja niestety uległa zniszczeniu. jest co prawda sklejona żywicą i zasięg nie uległ pogorszeniu, aczkolwiek jest nieruchoma i strasznie mnie to denerwuje podczas transportu. Wie może ktoś, gdzie coś takiego można kupić, ewentualnie może ktoś posiada jakąś zdekompletowaną na części.

pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W dniu wczorajszym dotarła przesyłka, a w niej odbiornik z aparaturą: http://hobbycity.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=9042 , jednak bez satelitki o której przeczytałem w tym temacie ( nie mam tego urządzenia widocznego w 1 munucie filmu:

).

Proszę tylko o potwierdzenie czy do zbindowania wystarczy podłączenie regulatora z zasilaniem do odbiornika i włączenie przycisku w nadajniku oraz czy ten przedmiot powinien być w przesyłce razem z aparaturą?

Z góry dziękuję za informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcodzi Ci o zworkę, tą wtyczkę z kabelkiem łączącym masę i sygnał, to jest ona niezbędna do zbindowania. A stelitka, to ten drugi odbiornik, ale bez podlączenia dla serw, on tylko pomaga zbierać fale, w wersji V2 już tego nie ma, jest tylko odbiornik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.

 

Zbindowałem zestaw i mniejsza z tym dlaczego ale zasilanie z regulatora później podłączyłem pod "BAT" i po innych kanałach też później w ramach kombinacji.

 

Nie wiem czy nie uszkodziałem odbiornika, bo teraz po włączeniu aparatury i regulatora sinik od razu chodzi. reaguje na ruchy drążka ale nie zatrzymuje się silnik, jedynie zwalnia lub przyśpiesza...

Teraz zglupialem czy coś poustawiałem w konfiguracji apki czy zepsułem odbiornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.