Skocz do zawartości

Hobby King 2.4Ghz


eoker

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 393
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ogólnie jak naładuję akumulatorki na maksa to cały czas świeci się czerwona lampka. Nie mam tego czegoś małego co jest na tym filmie nie wiem do czego to służy ponieważ nie za bardzo się jeszcze znam. I jak wykonuję czynności po kolei to nie mam żadnego pikania :(:(:( Już nie mam pomysłu jak to wykonać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jak naładuję akumulatorki na maksa to cały czas świeci się czerwona lampka. Nie mam tego czegoś małego co jest na tym filmie nie wiem do czego to służy ponieważ nie za bardzo się jeszcze znam. I jak wykonuję czynności po kolei to nie mam żadnego pikania :(:(:( Już nie mam pomysłu jak to wykonać :(

 

Binduje się tak samo jak to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkrawcz1, Tyle to ja wiem ale mi to nie działa :( Możliwe że jest odbiornik zepsuty ??

Wszystko jest możliwe :-)

OIDP, to mój odbiornik HK nie "pika".

Może dlatego, że to V2. Z tego też powodu nie ma "tego małego czegoś", czyli satelity (był w V1).

Na początek na spokojnie spróbuj wg opisy z mojego linku.

Jak nie zadziała, spróbuj zbindować nadajnik z innym odbiornikiem albo odbiornik z innym nadajnikiem.

 

Jesli mam odbiornik hk zbindowany z turnigy 9

da rade przebindowac na aparature hk t6a ??

 

Oczywiście, że da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy odbiornik Turniqy da radę zbindować z hk ?? Ogólnie jak podpinam regulator do odbiornika to miga czerwone światło i nic po za tym no ale nic będę próbował dalej

Zakładam, że zworę do bindowania przypinasz we właściwym miejscu...

Czy da radę zbindować: nie wiem, ale wg mnie powinno się dać. Może się odezwie ktoś, kto próbował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy odbiornik Turniqy da radę zbindować z hk ?? Ogólnie jak podpinam regulator do odbiornika to miga czerwone światło i nic po za tym no ale nic będę próbował dalej

Zakładam, że zworę do bindowania przypinasz we właściwym miejscu...

Czy da radę zbindować: nie wiem, ale wg mnie powinno się dać. Może się odezwie ktoś, kto próbował?

 

Na pewno zworę podpinam we właściwe miejsce ... no ale nic nie działa. Taka ładna pogoda a ja dalej muszę czekać na pierwszy lot ... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.