Skocz do zawartości

Program Profili2 - jak to jest z rejestracją


hubert_tata

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś się rejestrował (i płacił ) za Profili2?

Może mi ktoś wytłumaczyć na chłopski rozum jak to zrobić?

Tzn zapłacić można w sumie łatwo, ale formularz rejestracyjny jest jakis taki do drukowania i wysyłania pocztą.

A może wcale się nie rejestrować, tylko wpłacić kaskę i czekać na hasło dostępu :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witaj, ja jestem posiadaczem oryginalnych licencji.

Standardowej i Pro.

Płaciłem przez PayPal i taką formę polecam.

Kontakt ze Stefano jest szybki :)

 

PayPal - możesz, ale nie musisz zakładać sobie konta. Można użyć do zapłaty tymczasowego (bez rejestracji), przynajmniej wcześniej tak było :)

 

Wadą Profili jest to, że po każdej reinstalacji systemu musisz się na nowo rejestrować (wysłać code request) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

1. Każdy serial jest na inny komp i innego użytkownika. On prowadzi ewidencję kluczy, jak ktoś się za często pyta to nie dostanie :) Hubert, jak zakupisz kolegom klucze zapewne będziesz musiał sam wysyłać prośbę o ewentualne nowe klucze dla nich ze swojego adresu email. Szczerze odradzam taką zabawę. Poza tym odpowiadasz za ew. nielegalne rejestracje :) Każdy kto ma konto może PayPalem płacić :)

2. Standardowa wersja nie daje możliwości eksportu do DFXa i G-Code z tego co pamiętam.

3. Możesz wpłacić bez formularzy, kontakt emailowy mi wystarczał. Kod po potwierdzeniu wpłaty od Stefana :)

4. Jak już kupisz wersję standard, możesz kupić Domową wersję Pro co ci Stefan zaproponuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj drukować to się chyba da z tego co pamiętam :)

Ale podejrzewam, że tyko elementy, a ty chcesz pewnie z managera :P

Kup Pro i masz z głowy. Ja kupiłem, mało używam (czekam na swoje CNC), ale nie żałuję. Warto wspierać takie programy bo ich bardzo mało na rynku, a to domorosły programista do tego jakiś 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.