Jump to content

Dx6i - jak wylaczyc nadawanie ?


virtuss

Recommended Posts

Posted

Witam,

chce podlaczyc DX6i do komputera (symulatora). W instrukcji do kabla jest napisane zeby przed podlaczeniem wylaczyc nadajnik (zapobiegnie to spaleniu końcówki mocy nadajnika ze złożoną antena).

 

Tylko nie wiem jak to zrobic :/

Posted

A przełącznika nie masz ? :wink: :lol: Nadajnik sam sie włączy po wsadzeniu wtyczki od kabla.

Posted

ok sprecyzuję - kabel symulatora podłączasz gdy aparatura jest WYŁĄCZONA

gniazdo posiada stosowną automatykę i załącza samo co trzeba

Posted
Witam,

chce podlaczyc DX6i do komputera (symulatora). W instrukcji do kabla jest napisane zeby przed podlaczeniem wylaczyc nadajnik (zapobiegnie to spaleniu końcówki mocy nadajnika ze złożoną antena).

 

Tylko nie wiem jak to zrobic :/

 

Przecież DX6i to 2,4Ghz i nie ma rozkładanej antenki :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.