Skocz do zawartości

jak podłączyć pakiet RAY Hard Case z ładowarką RAYTRONIC C14


kapsun

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam pewien problem, a mianowice męcze się z nim juz prawie miesiąc, nie mogę podlączyć pakietów Ray Pelikan Hard CAse 5000mah 25C 2s http://www.sklep.modelarnia.pl/index.php?p2744,pakiet-lipol-5000-mah-7-4v-25c-hard-case-ray-car-acu

z ładowarką Raytronic Pelikan C14

http://www.sklep.modelarnia.pl/index.php?p2823,ladowarka-raytronic-c14-dual-power-balancer-pelikan , dokładnie chodzi o podłączenie pakietu pod balanser (ładowarka ma wbudowany balanser), otóż nikt mi nie jest w stanie pomoc mówię tu o sprzedawcy sklepu od których kupiłem ową ładowarkę, nie posiada takiej wiedzy,

 

moze ktoś mi pomoże jak to podłączyć, dokładnie chodzi mi o linki co potzrebuje kupić aby w końcu cieszyć sie z ładowanego pakietu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten pakiet ma wyprowdzone złącze do balansera? Na zdjęciu go nie widać. Jeśli tak, to pdłaczasz gog rubymi przewodami do + i - baterii, a drugim przweodem łączysz gniazdo balansera w ładowarce z gniazdem balansera w pakiecie. Jeśli w pakiecie nie ma gniazda do balansowania, to będzie znaczyć, ze wewnątrz fabryka wstawiła zintegrowany balanser, (tak jak w bateriach do np. laptopów). Dla fabryki to koszt niewielki. Wówczas balansowanie przy ładowaniu się nie przejmujesz. Sądząc po budowie pakietu, że jest on typu dwa równolegle, dwa szeregowo, firma mogła balanser wbudować. pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.