Skocz do zawartości

FUNEK


Rekomendowane odpowiedzi

No i polatałem .... hmmm model lata fajnie ale niestety sprawdziły się złe oczekiwania - przekonałem się na własnej skórze ,że symulator to tylko gra gdy nie ma pogody :P:( próbowałem robić zawis itp ale od razu wali na skrzydło itp.....może spróbuje przenieść SC na tył bo tak to ciężko jest coś wykonać tylko problem jest tu że już nie mam gdzie przesunąć sprzętu ......muszę jakiegoś balsiaka zbudować bo tam nic nie będzie się gięło :P przy nurkowaniu słyszałem jakiś flaterek - może SK ? nie wiem ale usztywnię....lata całkiem sympatycznie a do 3d muszę cofnąć sc i powinno być dużo lepiej :)

 

Film mógłby być dłuższy ale nie zobaczyłem ,że mało miejsca na karcie i w połowie urwało i :ass: .....postaram się skombinować w końcu normalny filmik jak się uda ...

OOO jaa no znowu usunęli mi podkład muzyczny do filmiku :(

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.