Skocz do zawartości

Przedsawicielstwo JR


krzysiek.riese

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie.

Od dłuższego czasu planuję zmianę nadajnika, miałem różne pomysły ale chyba zdecyduję się na JR.

NO i teraz problem jest, który sklep handluje JR w polsce aktualnie, kiedyś wiem że w OL-PEN mieli JRy ale ostatnio w tej kategorii pusto, na JR Heli jest kilka ale ceny z marsa wzięte, interesował by mnie konkretnie JR X9 PCM II a tego modelu nie mają.

 

Pozdrawiam Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Zobacz w www.wimarex.pl mieli tam JR9 X II Gold.Zobacz też Futabę T10C lub CG , ta druga na 2,4.Ma dwa kanały proporcjonalne więcej niż JR9, jakość wykonania T10 jest bardzo dobra a teksty o jakoby jej tandetnym wykonaniu można między bajki włożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie zamierzam kupować nowej aparatury ale zastanów sie bo te co widziałem nie maja potencjometrów po bokach np. do klap , a drugi do butterfly itp . Ja mam 9 ZAP która to ma i muszę powiedzieć ze to bardzo wygodne jest . A w Futabie można to różnie przyporządkować wiec ilość kombinacji i wygoda obsługi jest przeogromna. Ja latam na kciukach a te suwaki obsługuje palcami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.