Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kupując ostatnio serwa do modelu Volksplana dostałem prawie gratis taki oto model :)

zdjcie0034.th.jpg

Model ma uszkodzony kadłub (popękanych kilka części), maskę(do malowania jak widać) oraz kabinkę( do wymiany ),

reszta jest w idealnym stanie.

Zdarłem folię z kadłuba i nawet dobrze, że był uszkodzony bo chińczycy kleją chyba klejem ryżowym.

Model ma rozpiętość 3m jest przewidziany pod silnik 150cc niestety takiego nie posiadam.

Mam za to DLE-111 oraz wszystkie serwa. nie będzie to żadna rewelacja ale nie będę kupował specjalnie silnika.

Model dostałem za symboliczną sumę więc warto spróbować

 

A teraz mam kilka pytań i proszę o podpowiedzi

1. Jak najlepiej zrobić tak dużą kabinkę (nigdy tak wielkiej nie robiliśmy)

2. Chcę przerobić kadłub i wsadzić tam długie tłumiki do dle-111 ale mam problem z kolektorami, czym połączyć kolektor z tłumikiem?

(zależy mi na czymś giętkim) a oryginalne giętkie kolektory są za długie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując ostatnio serwa do modelu Volksplana dostałem prawie gratis taki oto model :)

Modelik super.

1. Jak najlepiej zrobić tak dużą kabinkę (nigdy tak wielkiej nie robiliśmy)

Musiałbyś zrobić sobie takie oto urządzenie do wytłaczania kabin z tym że tutaj już nie wystarczy domowy 1500W odkurzacz żeby zassać peta i uformować go na kopycie.

2. Chcę przerobić kadłub i wsadzić tam długie tłumiki do dle-111 ale mam problem z kolektorami, czym połączyć kolektor z tłumikiem?

(zależy mi na czymś giętkim) a oryginalne giętkie kolektory są za długie :/

Mógłbyś pokazać zdjęcie tego kolektora i tłumika? Będzie łatwiej doradzić.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.