Skocz do zawartości

Problem z wyborem silnika do modelu extra 300 s


piotr22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Tydzień temu byłem z moimi kolegami na lotnisku. Jeden miał w swoim modelu silnik ASP a drugi Super Tiger , oba silniki działały kiepsko (gasły itp. , itd. ).

Odradzali mi silniki tych producentów. Po namyśle zdecydowałem wydać trochę więcej i mieć niezawodny silnik firmy Os.Max.

 

A ja dzisiaj polatałem może ze 2 minuty razem :) Dwa loty i dwa musowe lądowania i za drugim razem podwozie odmaszerowało :) Dziwne bo ponoć OS MAX jest niezawodny :devil:

a kolega na ASP 51 latał bez żadnych przygód przy czym naprawdę to ładnie pracowało.

 

Prawda taka że 99% przyczyn problemów z silnikiem nie leży po stronie silnika. W moim przypadku podejrzewam usterkę układu paliwowego ale to dopiero się okaże jak znajdę co jest nie tak. Oczywiście najłatwiej jest zwalić wszystko na silnik tym bardziej jeśli jest on tani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz osmaxa pewnie Ci którzy maja asp czy inny z którym nie ma problemu są zadowoleni ale jednak os to os ja po super tiger G51 mam os 46ax i nie zamieniłbym go na inny silnik (innej firmy) miałem nawet 3 mocne krety na silnik i po wymyciu cyka aż miło i zero problemow.......aa i zdecyduj się chłopie bo sezon się skończy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.