Luki17 Posted June 13, 2009 Posted June 13, 2009 Witam wszystkich forumowiczów, modelarzy. W wieku 16 lat miałem styczność niestety dosyć krótko zaledwie 2 lata z modelarstwem, kiedy to z kolegami tworzyliśmy modele samolotów na uwięzi typu Junior, ABC, Kombat itp. Zapał i chęć do stworzenia nowego modelu powrócił. Zrodził mi się pomysł na szrobienie modelu z depromu: Zefirek, RWD5. Gdzie mogę znaleźć plany tych modeli, tak żeby można było je wyciąć na ploterze?Dziękuje pozdrawiam
mammuth Posted June 14, 2009 Posted June 14, 2009 Witaj na forum. Mamy specjalny dzial do powitan - zapraszam do niego Dziwnym trafem mamy rowniez dzial "Plany" - i tam tez zapraszam - jest juz bogata kolekcja pewnie cos znajdziesz, a jesli nie to tam jest wlasciwe miejsce do takich zapytan. Temat zamykam - a jutro usune. ps. po prostu dbamy o porzadek
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.