Skocz do zawartości

Krakow, Bodzow 24.03


rapier

Rekomendowane odpowiedzi

Oto plan dojazdu ( czerwone strzalki )

 

bodzowmapa.jpg

 

JAdac Tyniecka skrecamy w prawo w ulice widlakową ( poczatek czerwonych strzalek ) , nastepnie po kilkuset metrach skrecamy w ulice nierowną i jeszcze raz w lewo w ulice bodzowską i do konca. Ulica pod koniec zmienia sie w droge szutrowa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Podobno ma padać deszczyk (podobno!) deszcz :( Wybiera się Pan Panie rapierze w takim razie ? I mam jeszcze pytanko nr.2:

Jakimi autobusami tam można dojechać ? Czy w ogóle coś tam kursuje ? Miło by było wiedzieć czym tam można dojechać gdyż nie mam ochoty na 30 minutowy spacerek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze bede :D

Wg najnowszej prognozy numerycznej z godz 15.00 padac nie bedzie. , slonca tez, , bedzie przewaga chmur wysokich wiec luzik:) Wiaterek okolo 30km/h wiec bede musial chyba dowazyc Spirita. JA bede o 9.00 i max do 11.00

Dojechac mozna wszystkim co jedzie ul. Tyniecka..a potem na nogach ( do przejscia wszystko co jest strzalkami czerwonymi ) :P A gdzie mieszkasz??Moze Cie zabiore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aAaAaA to już wiem :D Ale wątpię bym tam zdołał dotrzec do 8.30 :/ Jeśli (JEŚLI !) nawet wstanę ,to nie wiem czy tam dotrę na tą godzinę :( A poza tym i tak będę bez modelu bo nie mam aparatury :( Może dam Panu dziś wieczorem odpowiedź czy zdołam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WŁAŚNIE ! Duża cześć ludzi wstaje :/ Ale nie ja :D A jeśli chodzi o to określenie to dobrze wiem co ono oznacza ,nasz były nauczyciel od WOS'u go często używał :D Kiedyś nam wyjaśnił co oznacza :P Fajny był koleś ale zmienił zawód :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja mam powiedzieć :P żeby dotrzeć do bodzowa na 9 rano to będę musiał wstac pewnie o 6 rano! I ciekawe jak jak tam przywiozę mojego szybowca jak mam nierozkładane skrzydła 1.6m a prawo jazdy sie dopiero robi, więc zostaje bus albo autobus, wole to drugie bo więcej miejsca :) Musze tez popatrzeć jakim autobusem dotrę do bodzowaa, będzie to chyba ciężkie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z Myślenic jest kawałek drogi, chociaż to nie taki duży problem, najgorsze to jest wożenie modeli w busie, często coś sie uszkodzi albo wygnie, a poza tym w busach jak to w busach ciasno jak w ... A co do kursu to już niebawem koniec, tylko nasza piękna biurokracja, na egzamin trzeba czekać ponad miesiąc :/ Ale postaram sie dotrzeć i mam nadzieję że sie uda bo chciałbym wypróbować model na zboczu, bo jeszcze nigdy nie latałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.