Skocz do zawartości

Krakow, Bodzow 24.03


rapier

Rekomendowane odpowiedzi

Ehhh.. Wiaterek przegiol..Na szczycie wialo 50km/h a porywy do 75

Nikt sie latac nie odwazyl.

NA bloniach tez probowalismy porzucac ale tez niewiele lepiej wiec nici z latania.

Jutro na bodzow idealnie bo ponizej 20km/h ma wiac a kierunek ten sam no i wiecej slonca tyle ze ja jutro nie dam rady :(

Ale jutro polecam jesli chodzi o latanie na zboczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

No byłem tam Arku, byłem... i mało mi łba nie urwało. Wytrzymałem ok. 15 min, za to zwiedziłem całe ruiny tego , co pozostało po forcie /jednak strasznie sk....ie były te czasy stalinowskie i ten 1954 r, kiedy go wysadzili w powietrze/ i napatrzyłem się na okolicę. Byłem tam tuż przed 10-tą , a na szczycie stał samotnie jakiś niebieski stary gruchot ze śpiącym faciem przy głośnym rapie...

Miejsce faktycznie idealne do latania zboczowego przy wschodnim "wietrzyku", jak ten dzisiejszy :shock: , a i przy zachodnich wiatrach też chyba z drugiej strony da się latać.

Widziałem kiedyś, ze ścieżki od kopca , gdzie chadzamy ze staruszką na spacerki, jak to na krakówek wypada :wink: , latających glajciarzy, którzy tam zapewne też z tego stoku startowali, ale będąc tam na nim, zastanawiałem się , gdzie też oni lądowali?...W dole wszędzie same krzaki!

I pomyśleć, że w 1936r ten fort był zaadoptowany pod szkołę szybowcową i latanie zboczowe...

Jak ulotnię swój szybowczyk, bez dwóch zdań kiedyś tam też popróbuję. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.