Skocz do zawartości

ToTo-5 + FlyCamOne2


Motylasty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pierwszy chyba raz w tym dziale.

Pozwoliłem sobie zapodać FlyCamOne i spróbować trochę pofilmować z góry.

Jako że jest to moja pierwsza próba, skłonny jestem przyjąć na barki swe wszelakie słowa zachwytu :), a takoż i przed krytyką wzbraniać się nie będę.

Film powstał w czasie 10-go zlotu w Prusiach, o czym nie bawem w innym miejscu.

Waga filmu ok 30Mb ( jak mówiłem jestem w tym temacie lajkonikiem ), więc wybaczcie.

 

http://www.motylasty.pl/movies/toto5lo1.wmv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie zrobione :-)

Odnosi się wrażenie, że na pokładzie miałeś 2 kamerki :P

 

Najbardziej podobały mi się fragmenty, gdzie widać latający inny model (powinniście więcej tak pogrążyć jeden wokół drugiego) oraz te ujęcia na skrzydło, które nieźle "pracowało" w trakcie lotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film jest kompilacja dwóch lotów, w jednym kamera spoglądała na tył, w drugim na skrzydło. Mocowana "fabrycznie" :) , czyli na rzepie.

Muza - brawo jest to VISAGE , czyli Steve Strange, bardzo stary kawałek :) z płyty The Anvil , tytuł Night Club School, bardziej chyba pasowałby kawałek Move Up z tej samej płyty.

Sorry za błąd, zlot był nie w Prusiach a w Prusicach, jak co roku zresztą od dziesięciu lat.

Jeśli spojrzycie na film poklatkowo to w moment po starcie widać zderzenie z drugim modelem, uwidocznione to chyba jest na jednej klatce, ten drugi model to Formosa. Widać ją później jak śmiga poniżej.

Pracujące skrzydło wygląda jak flatter, ale to już kamera dorobiła sama :).

Czy złapię wirusa ? Hu nołs, hu nołs :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.