Skocz do zawartości

Tajemnicze zjawisko przyczyną rozbicia 3 modeli


Bartek L

Rekomendowane odpowiedzi

1- sprawdz dokladnie zasieg aparatury wg schematu forum.

2- wymien badz zrob mostek na przewodach potencjometru do płytki czasem sie przerywają i daja takie objawy.

3- reset to masz zawsze jak zrobisz wył/zał chyba ze macie na myśli kalibracje ale to inna bajka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod
1- sprawdz dokladnie zasieg aparatury wg schematu forum.

2- wymien badz zrob mostek na przewodach potencjometru do płytki czasem sie przerywają i daja takie objawy.

3- reset to masz zawsze jak zrobisz wył/zał chyba ze macie na myśli kalibracje ale to inna bajka .

 

Reset> miałem na myśli kasowanie wszystkich ustawień do wartości fabrycznych.W sprzęcie którym się zajmuję zawodowo reset oznacza kasowanie zawartości pamięci do ustawień domyślnych a nie ponowne uruchomienie urządzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

W Graupner MC-14 był reset który kasował zawartość pamięci , była też kalibracja niezależna od resetu.Kalibracja odnosiła się tylko i wyłącznie do drążków i polegała na maksymalnym ich wychylaniu w odpowiednim programie nadajnika.Miało to na celu odczytanie przez komputer nadajnika ich maksymalnego wychylenia.Więc kalibracja , reset i restart jak sam widzisz w moim rozumowaniu znaczą zupełnie co innego i tak też działają w nadajnikach które miałem , mam lub używałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.